• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Diskutojmë rreth filmave të fundit që kemi parë..

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,473
Likes
5,537
Location
Struge
#27

Me la pa gjume por ja vlejti, film i shkelqyer.
 

ANGELIQUE

D e e p 💎 /offline..
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,605
Likes
5,093
Location
The Dark side of Heaven
#29
Red Sparrow (2018) !!?

Balerina Dominika Egorova është rekrutuar në 'Shkollën e Harabelave', një shërbim sekret rus, ku është e detyruar të përdorë trupin e saj si armë. Misioni i saj i parë, duke synuar një agjent të C.I.A.-s, mund të cenojë sigurinë e dy kombeve.??
 

Uriel

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
30
Likes
42
#31
Sweet November - Kenau Reeves

Një dashuri, që vetëm në film mund të përjetohet..
 

ANGELIQUE

D e e p 💎 /offline..
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,605
Likes
5,093
Location
The Dark side of Heaven
#32
Overboard (2018)

Komedi. Një pronar i llastuar dhe i pasur bie jashtë anijes ku lundronte dhe humb kujtesën. Kështu, ai bëhet objekt i hakmarrjes së punonjëses së keqtrajtuar prej tij disa ditë më parë.

(P.S film i bukur ja vlen me pa ?)
 

ANGELIQUE

D e e p 💎 /offline..
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,605
Likes
5,093
Location
The Dark side of Heaven
#33

Ghostland (2018)

Rated: 7.0 out of 10 with 9,686 votes.
A mother of two inherits a home from her aunt. On the first night in the new home she is confronted with murderous intruders and fights for her daughters' lives. Sixteen years later the daughters reunite at the house, and that is when things get strange...?​
 

Rimseb10

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,194
Likes
422
#39
Nuk ke taku se ka engjell me ashu ?

P.s Nuk po me kujtohet ai film nuk besoj se e kam pa
Nje nder filmat horror me tbukur tpish cik smok tfikso tduket vetja sikur po zbarritesh te ato tunelet duhet ta shofesh ja Angels me vithe sexy ty po tshof ?