• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Diskutojmë rreth filmave të fundit që kemi parë..

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

ANGELIQUE

Poison but tasty...🖤
Staff member
Moderator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,368
Location
The Dark side of Heaven
Do ta gjej une i kam pa te dyja pjeset noshta do ket dal dhe nai tresh po ka per te ta shti friken deri npalc haha sa her do dridhesh ma sh se kur kalo orgaz......
Fol mire ee...
Filmat horror nuk me trembin ?
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295
Qekur kam mare wi~fi ne shpi para 4 vjetesh
televizori
Ka mete si jetim
Madje madje dhe kur ete shof ose do jape ndonji, ndeshje te, MILANIT
Ose do te jete nata e vitit te ri .....
 

ANGELIQUE

Poison but tasty...🖤
Staff member
Moderator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,368
Location
The Dark side of Heaven
The Possession of Hannah Grace (2018)


When a cop who is just out of rehab takes the graveyard shift in a city hospital morgue, she faces a series of bizarre, violent events caused by an evil entity in one of the corpses.🙈🙈

IMDb: 8.2
 

Jorina`

Closed/Suspend 👋
I Rregjistruar/e
Mesazhe
626
Location
Zürich
Skam pa Films dhe as TV ka se nje vite 😯🙄
pervec naj doku ne YouTube :/
me sugjeroni naj Filme aktual ta shof ne Kino
Komedie, Action :)
 

Senseo

Unconventional.
Staff member
Administrator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,339
Kte e pash mbreme, nice one.

38255B66-E013-4BF5-99FB-66C1FB2A53B8.jpeg
 
Top