Diskutojmë rreth filmave të fundit që kemi parë..

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LABBY

“Thug•Life”
Kontributor
Dec 19, 2018
6,040
2,711
113

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, matematikani Alan Turing së bashku me shokët e tij matematikanë, përpiqet të deshifrojë kodin e makinerisë që gjermanët përdornin për komunikim...

Nje super film dhe mendimi i pare se si u realizua ideja e kompjuterit jot. :)
Filmi me christoforin :p c'è do del gay si perfundim djali!
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Jul 25, 2017
9,442
8,275
113
35
Space
www.Albchati.Com
The widow
Kërkimi i një gruaje për të zbuluar misterin e zhdukjes së burrit të saj e çon në Kongo, ku ajo është e detyruar të kërkojë të vërtetën për atë që i ndodhi njeriut që e donte ...
 
Reactions: Zana

molecule

{true ? false}
Dec 12, 2004
4,442
9,676
113
127.0.0.1
shoqeria.net
HOT TUB TIME MACHINE
HOT TUB TIME MACHINE 2


Filma komedi te nderthurur me aventure. E sigurte qe do ju ndryshoje humorin! :)
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Jul 25, 2017
9,442
8,275
113
35
Space
www.Albchati.Com
La Casa de Papel


Seriali flet per nje bande hajdutesh ne Spanje qe me planin e nje njeriu qe quhet "profesori" arrijne te bejne nje vjedhje spektakolare. Aktoret kryesore ne serial mbajne emra qytetesh dhe i "binden" planit perfekt te profesorit.
 
Last edited:
Reactions: Opium and Jetmira

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Jul 14, 2017
1,946
2,792
113
Une kom pa “ Qerosi dhe katallani” te dubluar ne anglisht !