Diskutojmë rreth filmave të fundit që kemi parë..

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Passion

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,677
Nga te gjitha kanalet shoh film vetem te DRAME. :)

Nqs do ndalem te shoh tv.
 

Noah

🤨🤫🤫🤨
ANETAR ✓
Mesazhe
879
Mosha
30
Location
Gjithandej
Kohet e fundit e kam pasur kohen shume te kufizuar dhe pa mundesi per te par film 😩😩😥😥
 

Passion

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,677
Filmat tek Drame jan fantastike.

Mbreme pash nej film me nje drame ruse . :)

Sa i bukur,por si mbaj mend titullin. :)
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
11,272
Mosha
35
Location
Space
Momentalisht po shoh serialin Peaky Blinders
I ka plotesuar pritshmerite e mia mbi kete serial. :)
 
Reactions: HIM

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,020
Location
Askund
1 pyetje kisha une.
E ka pare ndonjeri nga ju kte filmin e ri te jokerit??
Eshte film interesant?
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
11,272
Mosha
35
Location
Space
1 pyetje kisha une.
E ka pare ndonjeri nga ju kte filmin e ri te jokerit??
Eshte film interesant?
Nuk e kam pare akoma sepse nuk eshte ne cilesine e duhur, pra ka dal vetem versioni kamer dhe jo hd. Nga traileri me duket i mire, edhe vleresimet jane deri tani te kenaqeshme.
 

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,020
Location
Askund
Nuk e kam pare akoma sepse nuk eshte ne cilesine e duhur, pra ka dal vetem versioni kamer dhe jo hd. Nga traileri me duket i mire, edhe vleresimet jane deri tani te kenaqeshme.
Jam e sigurt qe do me pelqeje,por mezi po e pres HD:):)
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
11,272
Mosha
35
Location
Space
Sapo perfundova sezonin e 5 te serialit Peaky Blinders.
Seriali flet per banden e "Kapeleve te erreta" ne vitet 1918 e ne vazhdim. Thomas Shelby drejton banden e tij ne baste, prodhimin dhe shitjen e alkoolit ne menyre te paligjshme.
 
Reactions: HIM

HIM

His Infernal Majesty Korbi_el
ANETAR ✓
Mesazhe
284
sapo mbarova sezonin e trete te Casa de Papel.aksion,romance,super dialog dhe batute. @Jetmira sa per Jokerin, eshte film trondites.cdokush prej nesh, ne mos e gjen veten tek ai personazh, me siguri njeh dike qe I rri fiks ai karakter.
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
11,272
Mosha
35
Location
Space
sapo mbarova sezonin e trete te Casa de Papel.aksion,romance,super dialog dhe batute. @Jetmira sa per Jokerin, eshte film trondites.cdokush prej nesh, ne mos e gjen veten tek ai personazh, me siguri njeh dike qe I rri fiks ai karakter.
Une e kam mbaruar se shikuari kete serial. Me ka pelqyer shume fakti se ka realizim dhe aktoret jane vertet fantastik.
 

HIM

His Infernal Majesty Korbi_el
ANETAR ✓
Mesazhe
284
Une e kam mbaruar se shikuari kete serial. Me ka pelqyer shume fakti se ka realizim dhe aktoret jane vertet fantastik.
un cdo serial qe kam nis max nje sezon I kam pare.ky mka mbajt gjithe kohes ne kuriozitet dhe po mpelqen shume.
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
11,272
Mosha
35
Location
Space
un cdo serial qe kam nis max nje sezon I kam pare.ky mka mbajt gjithe kohes ne kuriozitet dhe po mpelqen shume.
Te keshilloj te shikosh Game of throne, Mindhunter,Vikings jane shume te bukur.
 
Reactions: HIM
Top