Diskutojmë rreth filmave të fundit që kemi parë..

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Passion

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,677
Nga te gjitha kanalet shoh film vetem te DRAME. :)

Nqs do ndalem te shoh tv.

Noah

🤨🤫🤫🤨
ANETAR ✓
Mesazhe
879
Mosha
30
Kohet e fundit e kam pasur kohen shume te kufizuar dhe pa mundesi per te par film 😩😩😥😥

Passion

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,677
Filmat tek Drame jan fantastike.

Mbreme pash nej film me nje drame ruse . :)

Sa i bukur,por si mbaj mend titullin. :)

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
11,272
Mosha
35
Momentalisht po shoh serialin Peaky Blinders
I ka plotesuar pritshmerite e mia mbi kete serial. :)

Reactions: HIM

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,020
1 pyetje kisha une.
E ka pare ndonjeri nga ju kte filmin e ri te jokerit??
Eshte film interesant?

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
11,272
Mosha
35
1 pyetje kisha une.
E ka pare ndonjeri nga ju kte filmin e ri te jokerit??
Eshte film interesant?
Nuk e kam pare akoma sepse nuk eshte ne cilesine e duhur, pra ka dal vetem versioni kamer dhe jo hd. Nga traileri me duket i mire, edhe vleresimet jane deri tani te kenaqeshme.

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,020
Nuk e kam pare akoma sepse nuk eshte ne cilesine e duhur, pra ka dal vetem versioni kamer dhe jo hd. Nga traileri me duket i mire, edhe vleresimet jane deri tani te kenaqeshme.
Jam e sigurt qe do me pelqeje,por mezi po e pres HD:):)

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
11,272
Mosha
35
Sapo perfundova sezonin e 5 te serialit Peaky Blinders.
Seriali flet per banden e "Kapeleve te erreta" ne vitet 1918 e ne vazhdim. Thomas Shelby drejton banden e tij ne baste, prodhimin dhe shitjen e alkoolit ne menyre te paligjshme.

HIM

His Infernal Majesty Korbi_el
ANETAR ✓
Mesazhe
284
sapo mbarova sezonin e trete te Casa de Papel.aksion,romance,super dialog dhe batute. @Jetmira sa per Jokerin, eshte film trondites.cdokush prej nesh, ne mos e gjen veten tek ai personazh, me siguri njeh dike qe I rri fiks ai karakter.

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
11,272
Mosha
35
sapo mbarova sezonin e trete te Casa de Papel.aksion,romance,super dialog dhe batute. @Jetmira sa per Jokerin, eshte film trondites.cdokush prej nesh, ne mos e gjen veten tek ai personazh, me siguri njeh dike qe I rri fiks ai karakter.
Une e kam mbaruar se shikuari kete serial. Me ka pelqyer shume fakti se ka realizim dhe aktoret jane vertet fantastik.

HIM

His Infernal Majesty Korbi_el
ANETAR ✓
Mesazhe
284
Une e kam mbaruar se shikuari kete serial. Me ka pelqyer shume fakti se ka realizim dhe aktoret jane vertet fantastik.
un cdo serial qe kam nis max nje sezon I kam pare.ky mka mbajt gjithe kohes ne kuriozitet dhe po mpelqen shume.

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
11,272
Mosha
35
un cdo serial qe kam nis max nje sezon I kam pare.ky mka mbajt gjithe kohes ne kuriozitet dhe po mpelqen shume.
Te keshilloj te shikosh Game of throne, Mindhunter,Vikings jane shume te bukur.