Diskutojmë rreth filmave të fundit që kemi parë..

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Leni mer filmat, a do na bosh dhurate ket vit ?
Jam i bindur qe ti nuk beson me te Babagjyshi, ndaj nuk pret gje nga une, si gjithmone do duhet te peshkosh vete per dhurate. 😜

molecule

{true ? false}
Webmaster
Mesazhe
4,976
Alpha - 2018

Aventure e nderthurur me Drame

Në të kaluarën parahistorike, një i ri përpiqet të kthehet në shtëpi pasi ndahet nga fisi i tij gjatë një gjuetie. Ai gjen një ujk i cili bëhet shoqëruesi i tij i udhëtimit dhe fillon një miqësi që do të ndryshonte njerëzimin.

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Kete, The hole.

49203

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Per te apasionuarit e historise ju keshilloj te shikoni kete serialin dokumentar mbi Romen e lashte.

49275

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Dhe ky i bukur.

49333

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Nisa te shoh serialin "Prison Break"

Seriali flet per dy vellezer te burgosur te cilet arrijne te arratisen nga nje burg i sigurise se larte.

Ersaa

Keep your distance!
PRINCESS
Mesazhe
1,099
Un kam pare 2 here rrjesht keto dit filmin “la memoria del cuore” film romantico spo them shume detagli per mos te hequr kurjozitetin😅 per ke nuk e ka pare akoma!

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Sapo mbarova kete.
49574
49575

Totoo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
470
Un po shoh Peaky Blinders
Në Birmingham pas Luftës së Madhe, veterani Thomas Shelby drejton bandën e tij, Kapelat e Errëta (Peaky Blinders), emër ky që vjen nga brisqet vdekje prurëse që kanë në kapelet e tyre, vënë baste të paligjshme në tregun e zi.

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor
Mesazhe
16,765
Nuk shof fare tv shum pak nisa me pa netflix aha filma qe smaronin nai here pash pablon superfuqi vdiq si vari ars e shum e filma tjer qe te japin me kutpu qe robi nuk eshte asgjo

miku

Chatoshqip.com
ANETAR ✓
Mesazhe
217
Mosha
37
Alpha - 2018

Aventure e nderthurur me Drame

Në të kaluarën parahistorike, një i ri përpiqet të kthehet në shtëpi pasi ndahet nga fisi i tij gjatë një gjuetie. Ai gjen një ujk i cili bëhet shoqëruesi i tij i udhëtimit dhe fillon një miqësi që do të ndryshonte njerëzimin.

E kam pare kete film dhe eshte fantastik, ua sygjeroj ta shihni.
Me frymezojne historite me njerez qe luftojne ne rrethana vdekjeprurese per te mbijetuar.

CoVid-19 [ALB]