Diskutojmë rreth filmave të fundit që kemi parë..

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Location
Space
Leni mer filmat, a do na bosh dhurate ket vit ?
Jam i bindur qe ti nuk beson me te Babagjyshi, ndaj nuk pret gje nga une, si gjithmone do duhet te peshkosh vete per dhurate. 😜
 

molecule

{true ? false}
Webmaster
Mesazhe
4,976
Location
127.0.0.1
Alpha - 2018Aventure e nderthurur me Drame

Në të kaluarën parahistorike, një i ri përpiqet të kthehet në shtëpi pasi ndahet nga fisi i tij gjatë një gjuetie. Ai gjen një ujk i cili bëhet shoqëruesi i tij i udhëtimit dhe fillon një miqësi që do të ndryshonte njerëzimin. 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Location
Space
Kete, The hole.

49203
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Location
Space
Per te apasionuarit e historise ju keshilloj te shikoni kete serialin dokumentar mbi Romen e lashte.

49275
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Location
Space
Dhe ky i bukur.

49333
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Location
Space
Nisa te shoh serialin "Prison Break"

Seriali flet per dy vellezer te burgosur te cilet arrijne te arratisen nga nje burg i sigurise se larte.
 

Ersaa

Keep your distance!
PRINCESS
Mesazhe
1,099
Un kam pare 2 here rrjesht keto dit filmin “la memoria del cuore” film romantico spo them shume detagli per mos te hequr kurjozitetin😅 per ke nuk e ka pare akoma!
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Location
Space
Sapo mbarova kete.
49574
49575
 

Totoo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
470
Un po shoh Peaky Blinders
Në Birmingham pas Luftës së Madhe, veterani Thomas Shelby drejton bandën e tij, Kapelat e Errëta (Peaky Blinders), emër ky që vjen nga brisqet vdekje prurëse që kanë në kapelet e tyre, vënë baste të paligjshme në tregun e zi.
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor
Mesazhe
16,765
Location
?? & ??
Nuk shof fare tv shum pak nisa me pa netflix aha filma qe smaronin nai here pash pablon superfuqi vdiq si vari ars e shum e filma tjer qe te japin me kutpu qe robi nuk eshte asgjo
 

miku

Chatoshqip.com
ANETAR ✓
Mesazhe
217
Mosha
37
Location
Albania
Alpha - 2018Aventure e nderthurur me Drame

Në të kaluarën parahistorike, një i ri përpiqet të kthehet në shtëpi pasi ndahet nga fisi i tij gjatë një gjuetie. Ai gjen një ujk i cili bëhet shoqëruesi i tij i udhëtimit dhe fillon një miqësi që do të ndryshonte njerëzimin.E kam pare kete film dhe eshte fantastik, ua sygjeroj ta shihni.
Me frymezojne historite me njerez qe luftojne ne rrethana vdekjeprurese per te mbijetuar.
 

CoVid-19 [ALB]

Top