Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Diskutojmë rreth filmave të fundit që kemi parë..

960x0.jpg
Mkan thon qe esht i bukur...
Nisa me e pa por e lash, pasi smujta me e gjet anglisht.☹️
 
Mkan thon qe esht i bukur...
Nisa me e pa por e lash, pasi smujta me e gjet anglisht.☹
Shum i bukur , une pram e nisa me e pa e po mpelqe!
per versionin anglisht se di , une po e shoh me perkthim te filma24??‍♂️
 
Mkan thon qe esht i bukur...
Nisa me e pa por e lash, pasi smujta me e gjet anglisht.☹

E gjen ne netflix ne tre gjuhe, anglisht,italisht dhe spanjisht.
 
Flm? mbaj mend qe kur kam dasht me e pa ka qen spanjisht mos gaboj....nejse po i hedh nje sy tani ??‍?
Esht spanjisht dhe e ke me perkthim shqipp pra,qe do english shife shqip ?‍♀️ Shum serial i mire e kam pa po sezona 4 ska dal ende ?
 
Esht spanjisht dhe e ke me perkthim shqipp pra,qe do english shife shqip ?‍♀️ Shum serial i mire e kam pa po sezona 4 ska dal ende ?
E di qe esht serial i mire por me trrazon zorret spanjishtja.☹️
 
Po shoh trockin?
 
Mbreme pashe nje film.te.bukur ku titullin e shkrova ketu.
se.mbaj.mend
por.kashmir ish fjala tek.titulli.

Shume.i bukur.
Flet per.luften.Pakistan -Indi e nje cift qe dashurohen
martohen nga dy vende te ndryshme me besim.te ndryshem.
Nje.fund i trishte. :)
 
Nez me pa film netflix fillo filmi sdi me maru ? avarenge kam pa kto kohet e funit po jo netflix papaveri sui muri, Bohet fjale para 2 vjetesh.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.