Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Diskutojmë rreth filmave të fundit që kemi parë..

Passion

Banned
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,553
Pëlqime
14,603
Pikë
113
Te diskutoj rreth filmave e kam te pamundur,se pasi i shoh ne mbremje
ne mengjes i kam harruar
por mbreme pashe termintator (Sara Conor) ne moshe te thyer. :D

Para dy netesh pashe nje film shume te bukur italian,se dua te them qe s'para me pelqejne filmat italiane (pervec ato te Celentanos,por ish vertet i bukur.
Bazuar ne ngjarje te vertete
Emocion e passion ,pak pervers (nje zonje dashurohet me shokun e djalit te saj ) :rolleyes:
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
PRINCESS
Regjistruar më
Jan 27, 2018
Mesazhe
8,036
Pëlqime
9,735
Pikë
113
Kisha kohe pa parefilma e keshtu pash dy sira


 

Haters

Call Me Begjet
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,805
Pëlqime
7,450
Pikë
113
Horror tjetra ndaj qeke tremaksur sot
 

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
PRINCESS
Regjistruar më
Jan 27, 2018
Mesazhe
8,036
Pëlqime
9,735
Pikë
113
Keto me pelqejn.
U ben nja 2 dite ne fakt.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,606
Pëlqime
18,703
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
18 dhurata.
Nje grua shtatezene eshte e semure me kancer. Nderkohe pergatit 18 dhurata per vajzen e saj qe nuk ka lindur ende. 18 dhurata çdo vit deri kur e bija te mbush 18 vjec.

53394

 

Haters

Call Me Begjet
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,805
Pëlqime
7,450
Pikë
113
Mbreme pashe serine e kater te the last kingdom
 

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,210
Pëlqime
12,154
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Kategorite: Fantazi, Aksion, Aventure, Te Animuar


Legjenda e Akrepit dhe hyrje tij në kampionatin Mortal Kombat për tu hakmarrë ndaj vrasësit të familjes së tij.

Trailer:
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,606
Pëlqime
18,703
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Kategorite: Fantazi, Aksion, Aventure, Te Animuar


Legjenda e Akrepit dhe hyrje tij në kampionatin Mortal Kombat për tu hakmarrë ndaj vrasësit të familjes së tij.

Trailer:
Filma te animuar shoh vetem tom& jerry, simpson
Keto tjeret i kam lene me kohe 😜
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,606
Pëlqime
18,703
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Dark, nje serial fantastiko-shkencor.
56974
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,606
Pëlqime
18,703
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Good girl ne netflix.
3 gra vjedhin 1 supermarket dhe ngatarrohen me nje klan mafioz.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,606
Pëlqime
18,703
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Per te apasionuarit e filmave ju njoftoj se ne forum keni nje faqe dedikuar teresisht filmave.
5871358714
 

Alda79

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Apr 12, 2020
Mesazhe
2,135
Pëlqime
2,811
Pikë
113
Good girl ne netflix.
3 gra vjedhin 1 supermarket dhe ngatarrohen me nje klan mafioz.
Edhe un e fillova... Esht super.. 👍 kam arrit aty ku ndalohen punet se i gjurmon fbi 😂😂😂😂
 

anna ana

Thjeshtesia eshte e bukur kur nis nga shpirti🙂
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
2,930
Pëlqime
3,652
Pikë
113

Nga filmat me interesant qe kam pare kohet e fundit🤘
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top