Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Diskutojmë rreth filmave të fundit që kemi parë..

U

Universal

Guest

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, matematikani Alan Turing së bashku me shokët e tij matematikanë, përpiqet të deshifrojë kodin e makinerisë që gjermanët përdornin për komunikim...

Nje super film dhe mendimi i pare se si u realizua ideja e kompjuterit jot. :)
 
The Shawshank Redemption (1994)
Beautiful mind (2001)
Hacksaw ridge (2016)
Anonymous aka hacker (2016)
Southpaw (2015)
Fury (2014)
The book thief (2013)
 
Hachiko
 
Filmi i fundit qe kam par, ishte nga Dhjetori 2016
Rings 2017

"Rings" tregon historine e vajzes dhe djalit Julia Holt, i cili 13 vjet pas ngjarjeve te "Ring", te kapur në rrjetën e vajzë Samara dhe kaseten e saj vdekjeprurese. Më parë, kushdo qe shikoj ate videon e saj, mori nje telefonate dhe mesazh vdekjeprures.

Per shijen time, me teper mu duk si nje Drama dashurie se "horror"!
 
Une po shof "Two and a half man" ,nje komedi ku shfaq jeten e perditshme te dy vellezerve dhe djalit te vogel te vellaut te madh nenes se tyre dhe shume personazheve te tjera qe vijne e shkojne duke bere rremuje jeten e tyre.

Ka 7 sezona dhe eshte nje komedi qe ja vlen te ndiqet.
Per momentin jam tek sezona e 4 :)
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.