Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Diskutojmë rreth filmave të fundit që kemi parë..

Nga te gjitha kanalet shoh film vetem te DRAME. :)

Nqs do ndalem te shoh tv.
 
Griselda Blanco.
Me vone do kerkoj per filmin e Pablo Escobar-it.
 
Griselda Blanco.
Me vone do kerkoj per filmin e Pablo Escobar-it.

shiko ate me 30 seri eshte shum i bukur po do pak nerva edhe kohe te lire.

tema: iron fist kam pa tfunit i lezetshem.
 
Kohet e fundit e kam pasur kohen shume te kufizuar dhe pa mundesi per te par film ????
 
Filmat tek Drame jan fantastike.

Mbreme pash nej film me nje drame ruse . :)

Sa i bukur,por si mbaj mend titullin. :)
 
Momentalisht po shoh serialin Peaky Blinders
I ka plotesuar pritshmerite e mia mbi kete serial. :)
 
1 pyetje kisha une.
E ka pare ndonjeri nga ju kte filmin e ri te jokerit??
Eshte film interesant?
 
1 pyetje kisha une.
E ka pare ndonjeri nga ju kte filmin e ri te jokerit??
Eshte film interesant?

Nuk e kam pare akoma sepse nuk eshte ne cilesine e duhur, pra ka dal vetem versioni kamer dhe jo hd. Nga traileri me duket i mire, edhe vleresimet jane deri tani te kenaqeshme.
 
Nuk e kam pare akoma sepse nuk eshte ne cilesine e duhur, pra ka dal vetem versioni kamer dhe jo hd. Nga traileri me duket i mire, edhe vleresimet jane deri tani te kenaqeshme.
Jam e sigurt qe do me pelqeje,por mezi po e pres HD:):)
 
Sapo perfundova sezonin e 5 te serialit Peaky Blinders.
Seriali flet per banden e "Kapeleve te erreta" ne vitet 1918 e ne vazhdim. Thomas Shelby drejton banden e tij ne baste, prodhimin dhe shitjen e alkoolit ne menyre te paligjshme.
 
sapo mbarova sezonin e trete te Casa de Papel.aksion,romance,super dialog dhe batute. @Jetmira sa per Jokerin, eshte film trondites.cdokush prej nesh, ne mos e gjen veten tek ai personazh, me siguri njeh dike qe I rri fiks ai karakter.
 
sapo mbarova sezonin e trete te Casa de Papel.aksion,romance,super dialog dhe batute. @Jetmira sa per Jokerin, eshte film trondites.cdokush prej nesh, ne mos e gjen veten tek ai personazh, me siguri njeh dike qe I rri fiks ai karakter.

Une e kam mbaruar se shikuari kete serial. Me ka pelqyer shume fakti se ka realizim dhe aktoret jane vertet fantastik.
 
Une e kam mbaruar se shikuari kete serial. Me ka pelqyer shume fakti se ka realizim dhe aktoret jane vertet fantastik.
un cdo serial qe kam nis max nje sezon I kam pare.ky mka mbajt gjithe kohes ne kuriozitet dhe po mpelqen shume.
 
un cdo serial qe kam nis max nje sezon I kam pare.ky mka mbajt gjithe kohes ne kuriozitet dhe po mpelqen shume.

Te keshilloj te shikosh Game of throne, Mindhunter,Vikings jane shume te bukur.
 
Sapo perfundova se shikuari The Witcher
Seriali eshte prodhim i 2019, deri diku i kenaqshem dhe pse pritshmerite ishin me te medha.
 
Ky po qe eshte film, duhet pare..

Historia e qenit të slitës, Togo, i cili drejtoi marshimin e serumit të vitit 1925, por u konsiderua nga shumica se ishte shumë i dobët dhe i vogël për të drejtuar një garë kaq intensive.

43386
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.