Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Diskutojmë rreth filmave të fundit që kemi parë..

Te diskutoj rreth filmave e kam te pamundur,se pasi i shoh ne mbremje
ne mengjes i kam harruar
por mbreme pashe termintator (Sara Conor) ne moshe te thyer. :D

Para dy netesh pashe nje film shume te bukur italian,se dua te them qe s'para me pelqejne filmat italiane (pervec ato te Celentanos,por ish vertet i bukur.
Bazuar ne ngjarje te vertete
Emocion e passion ,pak pervers (nje zonje dashurohet me shokun e djalit te saj ) :rolleyes:
 
18 dhurata.
Nje grua shtatezene eshte e semure me kancer. Nderkohe pergatit 18 dhurata per vajzen e saj qe nuk ka lindur ende. 18 dhurata çdo vit deri kur e bija te mbush 18 vjec.

53394

 
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Kategorite: Fantazi, Aksion, Aventure, Te Animuar
vw3zNfzvnVNF7nIjpiEgcdznfeC.jpg


Legjenda e Akrepit dhe hyrje tij në kampionatin Mortal Kombat për tu hakmarrë ndaj vrasësit të familjes së tij.

Trailer:
 
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Kategorite: Fantazi, Aksion, Aventure, Te Animuar
vw3zNfzvnVNF7nIjpiEgcdznfeC.jpg


Legjenda e Akrepit dhe hyrje tij në kampionatin Mortal Kombat për tu hakmarrë ndaj vrasësit të familjes së tij.

Trailer:

Filma te animuar shoh vetem tom& jerry, simpson
Keto tjeret i kam lene me kohe ?
 
Dark, nje serial fantastiko-shkencor.
56974
 
Good girl ne netflix.
3 gra vjedhin 1 supermarket dhe ngatarrohen me nje klan mafioz.
 
Per te apasionuarit e filmave ju njoftoj se ne forum keni nje faqe dedikuar teresisht filmave.
5871358714
 
Good girl ne netflix.
3 gra vjedhin 1 supermarket dhe ngatarrohen me nje klan mafioz.
Edhe un e fillova... Esht super.. ? kam arrit aty ku ndalohen punet se i gjurmon fbi ????
 
60560
 

Nga filmat me interesant qe kam pare kohet e fundit?
 
Serialin Barbarians ne netflix.


Seriali flet per fiset gjermane "barbare" qe thyen perandorine romake.
 
The Haunting of Bly Manor(netflix) ?

The Haunting of Bly Manor is an American supernatural horror drama streaming television series(2020)
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.