Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Dita e miqësisë

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,110
Pëlqime
40,230
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Para se të ikja off doja të ju uroja gëzuar ditën ndërkombëtare të miqësisë...
Në pamundësi për tu dërguar lule apo kartolina miqve të mi jashtë këtij formati i urova dhe u dhashë pakëz dashuri me mesazhe apo telefonata duke i falenderuar ato pakë që janë për praninë e tyre në jetën time..
Dhe ju mikesha dhe miq të kësaj platforme e në veçanti vajzave, ju puth fort dhe jeni shumë të mira...
Falenderimet janë të panumërta për secilin nga ju pasi pjesën më të madhe jam me ju...
Shpërndani sa më shumë dashuri dhe pozitivitet sepse jeta është e papritur....

Gëzuar , miqësisht🤗🤗

cf67b21b83d577a1b5a223a468f8754d.jpg
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dea

Amerikane 😛
Antari Muajit
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,024
Pëlqime
6,165
Pikë
113
Ajo pjesa off nuk me pelqeu 😒
Sa per sonte behet fjale apo me teper...

Gezuar ty 😘😘 dhe te gjithve atyre qe me duan e i dua 🤗

Zoti i bekofte te gjithe njerezit e mire 🙏
 

Sole

Off👋
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
13,720
Pëlqime
10,673
Pikë
113
Gezuar zemer
Sdua te ikesh
Ti me ndalove mu mos ik 😪♥♥♥♥
Gjithsesi te kam xhan shummmm
Puccccc zemer ti♥♥♥♥😘😘😘😘
 

Vinj0l

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,178
Pëlqime
1,203
Pikë
113
Location
Fier
Para se të ikja off doja të ju uroja gëzuar ditën ndërkombëtare të miqësisë...
Në pamundësi për tu dërguar lule apo kartolina miqve të mi jashtë këtij formati i urova dhe u dhashë pakëz dashuri me mesazhe apo telefonata duke i falenderuar ato pakë që janë për praninë e tyre në jetën time..
Dhe ju mikesha dhe miq të kësaj platforme e në veçanti vajzave, ju puth fort dhe jeni shumë të mira...
Falenderimet janë të panumërta për secilin nga ju pasi pjesën më të madhe jam me ju...
Shpërndani sa më shumë dashuri dhe pozitivitet sepse jeta është e papritur....

Gëzuar , miqësisht🤗🤗

View attachment 57803
Loki ????

Ta han Dreqi kryet
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Antari Muajit
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
23,095
Pëlqime
28,152
Pikë
113
Location
?? & ??
Para se të ikja off doja të ju uroja gëzuar ditën ndërkombëtare të miqësisë...
Në pamundësi për tu dërguar lule apo kartolina miqve të mi jashtë këtij formati i urova dhe u dhashë pakëz dashuri me mesazhe apo telefonata duke i falenderuar ato pakë që janë për praninë e tyre në jetën time..
Dhe ju mikesha dhe miq të kësaj platforme e në veçanti vajzave, ju puth fort dhe jeni shumë të mira...
Falenderimet janë të panumërta për secilin nga ju pasi pjesën më të madhe jam me ju...
Shpërndani sa më shumë dashuri dhe pozitivitet sepse jeta është e papritur....

Gëzuar , miqësisht🤗🤗

View attachment 57803
Ske faj e lal prz @Milanisti mos e bofsh piken e hajrit qe e le gjith ket too sheqere me ik off prz kjo merito me qen online cdo sekond 🙂👍🤗
 

Alea

You Decide! :):
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
9,080
Pëlqime
9,602
Pikë
113
Gezuar rrelse bukur edhe ty kte dite te bukur por ate off fshije!😏😔se sme pelqeka me pa aty ne ate gjith shkrim te bukur,je dashuri dhe nuk ke ndrishuar kurr qe diten qe te kam lexuar ktu🥰😘
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,802
Pëlqime
23,843
Pikë
113
Mosha
28
Para se të ikja off doja të ju uroja gëzuar ditën ndërkombëtare të miqësisë...
Në pamundësi për tu dërguar lule apo kartolina miqve të mi jashtë këtij formati i urova dhe u dhashë pakëz dashuri me mesazhe apo telefonata duke i falenderuar ato pakë që janë për praninë e tyre në jetën time..
Dhe ju mikesha dhe miq të kësaj platforme e në veçanti vajzave, ju puth fort dhe jeni shumë të mira...
Falenderimet janë të panumërta për secilin nga ju pasi pjesën më të madhe jam me ju...
Shpërndani sa më shumë dashuri dhe pozitivitet sepse jeta është e papritur....

Gëzuar , miqësisht🤗🤗

View attachment 57803
Gezuar 😘😘
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top