Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dita juaj me fat për muajin korrik bazuar në shenjën tuaj të zodiakut!

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,919
Qershori është drejt fundit për t’i lënë vend një tjetër muaji, korrikut dhe të gjithë do të donim që të zbulonim se cila është data më me fat për secilën nga shenjat e horoskopit. Padiskutim që ne të gjithë do të kishim dëshirë që çdo ditë të ishte e jona, gjithsesi edhe për këtë muaj vetëm një datë kemi dhe ajo është…

Dashi/23 Korrik
Më 23 Korrik mund të ndodhin gjëra që nuk i prisnit fare, prandaj shënojeni dhe jetojeni maksimalisht.

Demi/18 Korrik
Dita ideale për të marrë vendime dhe për të vepruar në lidhje me ëndrrat tuaja. Përdorni kreativitetin tuaj si guidë dhe mos harroni të shijoni.

Binjakët/29 Korrik
Kjo ditë do t’ju kujtojë se sa e rëndësishme është të veproni pas qëllimeve tuaja dhe t’i thoni PO mundësive që ju jepen. Merrni risqe!

Gaforrja/19 Korrik
Atë ditë mund të marrësh ndihmë nga dikush për të arritur shumë larg. Krijo objektiva të reja, përgatitu dhe planifiko.

Luani/24 Korrik
Do të bëni premtime dhe do të mendoni në afatgjatë për lidhjen me njeriun që keni pranë zemrës.

Virgjëresha/3 Korrik
Do të ndiheni i/e rilindur, sidomos në aspektin e dashurisë dhe kreativitetit.

Peshorja/24 Korrik
Nëse po mendoni ta bëni serioze marrëdhënien tuaj, mos kini frikë të merrni hapin të parët. Eshtë koha e duhur për të bërë disa premtime.

Akrepi/15 Korrik
Dita më e mirë për t’u përballur me gjëra që ju kanë penguar rrugën tuaj gjatë gjithë kësaj kohe.

Shigjetari/29 Korrik
Eksploroni sensualitetin tuaj dhe lidhuni më shumë me gjëra që ju japin kënaqësi.

Bricjapi/19 Korrik
Dëgjoje zemrën më shumë se çdo tjetër atë ditë. Kapni shanset dhe shijojeni ditën maksimalisht.

Ujori/21 Korrik
Sigurohuni të reflektoni në lidhje me mësimet që keni marrë për të arritur ku jeni sot.

Peshqit/3 Korrik
Mos kini frikë të lëvizni gjatë kësaj dite, pasi mund të përballeni me një mundësi të artë.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.