Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ditari i "forumit"

Mundohesh të bindësh veten se dita më e bukur nuk ka ardhur ende. Jeton me këtë ndjenjë për muaj e vite të tëra. Sa më shumë që kalon koha aq më tepër e kupton se mbase ajo as që do të vij më. Heshturazi diçka të shtyn të besosh se ajo tashmë kishte ardhur por ti nuk e kishe vëne re. Atëherë fillon të vrasësh mendjen se cila ka mundur të jetë ajo ditë. Ndoshta kur si fëmijë kishe vizatuar një hartë në të cilën i kishë bërë bashkë të gjitha kontinentet që njihje, duke i derdhur detërat në gotën e çajit mbi tavolinë. I madh e i vogël ishin mahnitur nga ajo pamje, që disa e quajtën tabllo e ftohtë, sa që për të shkruan dhe gazetat në kryeqendër dhe emri yt për herë të parë u lexua edhe nga njerëzit që nuk i njihje as të njihnin. Mbase një e tillë do të mund të ishte dhe dita kur për herë të parë puqite buzët me një djali I cili me bëri të mendoj se tashmë je një ‘‘macho’’ i vërtetë. Plot vetbesim, ende pa pritur as të kalonin njëzet e katër orë për këtë ‘‘ngjarje të shekullit’’ siç e quaje ti, por e cila ndodhi në vitin e fundit të milienumit të vjetër, i tregove fije për pe shokut më të ngushtë. Ai i tregoi vetëm pak nga ajo shokut tjetër të tij, e ai, pasi i shtoi dhe nja dy të tretat, tërë shkollës. Gjithçka pëfundoi me një flakareshë që ta dha ajo të nesërmen në mes të korzos së qytetit. Që nga ajo kohë të ka humbur besimi
 
Ehhhhh ditar me ka marre malli te te hap zemren, por kam preferuar te te evitoj per nje fare kohe. Dhe ndoshta kur te vij ai moment shpresoj te vij me fjal te mira, dhe jo si hera e fundit plot merzi e mllef ndaj gjerave qe zoti ka destinuar qe te ndodhin!
See you soon.....
 
Ehhhhh ditar me ka marre malli te te hap zemren, por kam preferuar te te evitoj per nje fare kohe. Dhe ndoshta kur te vij ai moment shpresoj te vij me fjal te mira, dhe jo si hera e fundit plot merzi e mllef ndaj gjerave qe zoti ka destinuar qe te ndodhin!
See you soon.....
Mos u merzit zemer cdo e keqe e ka nje te mire nga mbrapa...??
 
Ehhhhh ditar me ka marre malli te te hap zemren, por kam preferuar te te evitoj per nje fare kohe. Dhe ndoshta kur te vij ai moment shpresoj te vij me fjal te mira, dhe jo si hera e fundit plot merzi e mllef ndaj gjerave qe zoti ka destinuar qe te ndodhin!
See you soon.....
Zemer ?
Zoti beft mir ???
Shpresoj te kaloj
 
Ata dikur ishin bashke, u njohen ne nje kercim party, ne kohen e universitetit.
Ishte takimi pare dhe nisi aq bukur, aq thjeshte sa ndjehej besueshem.
Ne ate kercim te dy ndjeheshin rehatshem dhe bukur, sa akush nuk shikohej perreth, vetem dy sy qe shikoheshin here pas here dhe dy zemra qe flisnin ne gjuhen e dashurise.
Ndoshta shikimi kishte kohe me ndiqte, por nuk e pranoja gjersa e beri zemren
me u ndje ngushte prej ndjenjave qe kishin lindur ndoshta.
Por dukej se zemra e kishte nje arsye
me rrah ashtu.
Sa e cuditshme, ishte nje ndjenje e bukur, sa mendja nuk kishte force ta ndalonte sikur bente gjithmone.
Ishte nje dashuri e bukur gjersa mesova se shoqeria e tij e kishte shemtuar, vrare zemren e tij nga perdorimi i nje helmi.
Dhe ai e kuptoi gjersa i dha fund jetes, kot nuk thone se shoqeria duhet zgjedhur.
Keshtu marrin fund gjerat e bukura, por qe te behen brenge per gjithe jeten.
Shkoj ndonjehere ne varreza, por Ai nuk e kthen koken me... Me mungon?
 
Guten abend ditar ?
E sot të përshëndeta ndryshe ??..
Se di pse doja të arratisesha pak, nga këtu ku jam dhe duke mos pasuar dikë që më dëgjon siq ti e bën erdha ke tii..
Edhe pse janë gjëra personale..
Nē fakt e dij se do them pse erdha tek ti, se e dij që do mërzitem ?pse erdha këtu tek tii..
Çfar duaa të them shumë aq shum sa do rrinim bashkë deri në mëngjes, aq shumë gjëra mi mban shpirti! ??
Të kam shummm xhan dhe psee nuk takohemi shpesh madje fare të themii..
Ah doja të thoja kam filluar një kurs në gjermanisht, në fakt do thuash pse ke vendosur të largohesh nga Shqipëria?!!
Më pëlqen të di sa më shumë gjuhë të huaja e di ndoshta nuk do më duhet asnjhërë,, ndoshta kurr nuk do ik në Gjermani apo vende ku flitet kjo gjuhë, plus qē kursi ështē dhe fals ? pse të mos e bëj. Jeta është e gjatë dhe kurr nuk i dihet se ku na dërgojnë rrugët e jetës, plus kam kohē mjaftueshem dhe pse të rri kot, mësoj një gjuhë të re..
Ohh mendojaaaaa se ishte e vështir shummmmmm taaaa dish tii sa e leht është,, në fakt duket e vështir poor unë e kuptoj kur flasim ose kur e lexoj arrij ta kuptoj pse bëht fjalë..
Pamvarsisht se është pak e vështir për mua, është një zonjë aty ke grupi shumë e mirë është njeri me shpirt të bukur e di çf më tha sot, mos u ndje keq se mund tê gabosh sepse asnjë nuk di dhe të gjith jemi ose kemi qen siq ti je, kam vite Gjermani dhe nuk dij e kam sh të vështir,, më preken kto fjal por edhe më bën të ndihesha mirë??..
Se di pse ti tregoj të gjithaaaa por pz skm dikë ti them kto që ti them tyy..
Në fakt tē them diçka☺ duket sikur më është bër mike e zemrës trishtimi ??..
E di diçkaa sa shum më mungon vetja, më duket sikur e kam harruar diku dhe nuk po di ta rigjej ?..
Më thuaj diçka, më duket sikur unë jam problemi sepse njerzit mërziten nga mua, por mundohem ti kuptoj.. ???
Mē mungonn shumm @Sole e kammmm shummmmmm por shummm xhan edhe @BlacK_OpiuM e kamm xhannn vetm see kjooo është pak"mistrece" gjithmon në kuptimin e mirë të fjalës ????????
Ehh i dashur ditar koha flutron dhe ne rritemi..Mua nuk më interson fare se ka që më thon je si fëmij po pun e madhe se jam fëmi në shpirt ,aq shpejt kalon koha sa ti nuk e kupton flutron.., Uhh se desh harrovaa filloi të binte dëbor???ohh sa lumturi ehh doli ai shpirti fēmijës që të gjithë e kemii..?? ??
Po ik unë se u lodhe ndoshtaa nuk do shihemi më asnjhër më!!
??
 

Attachments

  • 20210117_221820.jpg
    20210117_221820.jpg
    4.1 MB · Shikuar: 5
Guten abend ditar ?
E sot të përshëndeta ndryshe ??..
Se di pse doja të arratisesha pak, nga këtu ku jam dhe duke mos pasuar dikë që më dëgjon siq ti e bën erdha ke tii..
Edhe pse janë gjëra personale..
Nē fakt e dij se do them pse erdha tek ti, se e dij që do mërzitem ?pse erdha këtu tek tii..
Çfar duaa të them shumë aq shum sa do rrinim bashkë deri në mëngjes, aq shumë gjëra mi mban shpirti! ??
Të kam shummm xhan dhe psee nuk takohemi shpesh madje fare të themii..
Ah doja të thoja kam filluar një kurs në gjermanisht, në fakt do thuash pse ke vendosur të largohesh nga Shqipëria?!!
Më pëlqen të di sa më shumë gjuhë të huaja e di ndoshta nuk do më duhet asnjhërë,, ndoshta kurr nuk do ik në Gjermani apo vende ku flitet kjo gjuhë, plus qē kursi ështē dhe fals ? pse të mos e bëj. Jeta është e gjatë dhe kurr nuk i dihet se ku na dërgojnë rrugët e jetës, plus kam kohē mjaftueshem dhe pse të rri kot, mësoj një gjuhë të re..
Ohh mendojaaaaa se ishte e vështir shummmmmm taaaa dish tii sa e leht është,, në fakt duket e vështir poor unë e kuptoj kur flasim ose kur e lexoj arrij ta kuptoj pse bëht fjalë..
Pamvarsisht se është pak e vështir për mua, është një zonjë aty ke grupi shumë e mirë është njeri me shpirt të bukur e di çf më tha sot, mos u ndje keq se mund tê gabosh sepse asnjë nuk di dhe të gjith jemi ose kemi qen siq ti je, kam vite Gjermani dhe nuk dij e kam sh të vështir,, më preken kto fjal por edhe më bën të ndihesha mirë??..
Se di pse ti tregoj të gjithaaaa por pz skm dikë ti them kto që ti them tyy..
Në fakt tē them diçka☺ duket sikur më është bër mike e zemrës trishtimi ??..
E di diçkaa sa shum më mungon vetja, më duket sikur e kam harruar diku dhe nuk po di ta rigjej ?..
Më thuaj diçka, më duket sikur unë jam problemi sepse njerzit mërziten nga mua, por mundohem ti kuptoj.. ???
Mē mungonn shumm @Sole e kammmm shummmmmm por shummm xhan edhe @BlacK_OpiuM e kamm xhannn vetm see kjooo është pak"mistrece" gjithmon në kuptimin e mirë të fjalës ????????
Ehh i dashur ditar koha flutron dhe ne rritemi..Mua nuk më interson fare se ka që më thon je si fëmij po pun e madhe se jam fëmi në shpirt ,aq shpejt kalon koha sa ti nuk e kupton flutron.., Uhh se desh harrovaa filloi të binte dëbor???ohh sa lumturi ehh doli ai shpirti fēmijës që të gjithë e kemii..?? ??
Po ik unë se u lodhe ndoshtaa nuk do shihemi më asnjhër më!!
??
Melooo edhe ti me mungon mua??
TE PERQAFOJ FORT,AMA FORT ❤️❤️
KUJDESU PER VETEN!
Qofsh mire dhe e lumtur❤️
Mos na harro??
 
Guten abend ditar ?
E sot të përshëndeta ndryshe ??..
Se di pse doja të arratisesha pak, nga këtu ku jam dhe duke mos pasuar dikë që më dëgjon siq ti e bën erdha ke tii..
Edhe pse janë gjëra personale..
Nē fakt e dij se do them pse erdha tek ti, se e dij që do mërzitem ?pse erdha këtu tek tii..
Çfar duaa të them shumë aq shum sa do rrinim bashkë deri në mëngjes, aq shumë gjëra mi mban shpirti! ??
Të kam shummm xhan dhe psee nuk takohemi shpesh madje fare të themii..
Ah doja të thoja kam filluar një kurs në gjermanisht, në fakt do thuash pse ke vendosur të largohesh nga Shqipëria?!!
Më pëlqen të di sa më shumë gjuhë të huaja e di ndoshta nuk do më duhet asnjhërë,, ndoshta kurr nuk do ik në Gjermani apo vende ku flitet kjo gjuhë, plus qē kursi ështē dhe fals ? pse të mos e bëj. Jeta është e gjatë dhe kurr nuk i dihet se ku na dërgojnë rrugët e jetës, plus kam kohē mjaftueshem dhe pse të rri kot, mësoj një gjuhë të re..
Ohh mendojaaaaa se ishte e vështir shummmmmm taaaa dish tii sa e leht është,, në fakt duket e vështir poor unë e kuptoj kur flasim ose kur e lexoj arrij ta kuptoj pse bëht fjalë..
Pamvarsisht se është pak e vështir për mua, është një zonjë aty ke grupi shumë e mirë është njeri me shpirt të bukur e di çf më tha sot, mos u ndje keq se mund tê gabosh sepse asnjë nuk di dhe të gjith jemi ose kemi qen siq ti je, kam vite Gjermani dhe nuk dij e kam sh të vështir,, më preken kto fjal por edhe më bën të ndihesha mirë??..
Se di pse ti tregoj të gjithaaaa por pz skm dikë ti them kto që ti them tyy..
Në fakt tē them diçka☺ duket sikur më është bër mike e zemrës trishtimi ??..
E di diçkaa sa shum më mungon vetja, më duket sikur e kam harruar diku dhe nuk po di ta rigjej ?..
Më thuaj diçka, më duket sikur unë jam problemi sepse njerzit mërziten nga mua, por mundohem ti kuptoj.. ???
Mē mungonn shumm @Sole e kammmm shummmmmm por shummm xhan edhe @BlacK_OpiuM e kamm xhannn vetm see kjooo është pak"mistrece" gjithmon në kuptimin e mirë të fjalës ????????
Ehh i dashur ditar koha flutron dhe ne rritemi..Mua nuk më interson fare se ka që më thon je si fëmij po pun e madhe se jam fëmi në shpirt ,aq shpejt kalon koha sa ti nuk e kupton flutron.., Uhh se desh harrovaa filloi të binte dëbor???ohh sa lumturi ehh doli ai shpirti fēmijës që të gjithë e kemii..?? ??
Po ik unë se u lodhe ndoshtaa nuk do shihemi më asnjhër më!!
??
Zemraaaaaa
Me mungom shummmee?????
Ti e di gjithmone do te degjoj❤❤❤
Te perqafoj e qofsh mir perher❤❤❤?????????
 
Guten abend ditar ?
E sot të përshëndeta ndryshe ??..
Se di pse doja të arratisesha pak, nga këtu ku jam dhe duke mos pasuar dikë që më dëgjon siq ti e bën erdha ke tii..
Edhe pse janë gjëra personale..
Nē fakt e dij se do them pse erdha tek ti, se e dij që do mërzitem ?pse erdha këtu tek tii..
Çfar duaa të them shumë aq shum sa do rrinim bashkë deri në mëngjes, aq shumë gjëra mi mban shpirti! ??
Të kam shummm xhan dhe psee nuk takohemi shpesh madje fare të themii..
Ah doja të thoja kam filluar një kurs në gjermanisht, në fakt do thuash pse ke vendosur të largohesh nga Shqipëria?!!
Më pëlqen të di sa më shumë gjuhë të huaja e di ndoshta nuk do më duhet asnjhërë,, ndoshta kurr nuk do ik në Gjermani apo vende ku flitet kjo gjuhë, plus qē kursi ështē dhe fals ? pse të mos e bëj. Jeta është e gjatë dhe kurr nuk i dihet se ku na dërgojnë rrugët e jetës, plus kam kohē mjaftueshem dhe pse të rri kot, mësoj një gjuhë të re..
Ohh mendojaaaaa se ishte e vështir shummmmmm taaaa dish tii sa e leht është,, në fakt duket e vështir poor unë e kuptoj kur flasim ose kur e lexoj arrij ta kuptoj pse bëht fjalë..
Pamvarsisht se është pak e vështir për mua, është një zonjë aty ke grupi shumë e mirë është njeri me shpirt të bukur e di çf më tha sot, mos u ndje keq se mund tê gabosh sepse asnjë nuk di dhe të gjith jemi ose kemi qen siq ti je, kam vite Gjermani dhe nuk dij e kam sh të vështir,, më preken kto fjal por edhe më bën të ndihesha mirë??..
Se di pse ti tregoj të gjithaaaa por pz skm dikë ti them kto që ti them tyy..
Në fakt tē them diçka☺ duket sikur më është bër mike e zemrës trishtimi ??..
E di diçkaa sa shum më mungon vetja, më duket sikur e kam harruar diku dhe nuk po di ta rigjej ?..
Më thuaj diçka, më duket sikur unë jam problemi sepse njerzit mërziten nga mua, por mundohem ti kuptoj.. ???
Mē mungonn shumm @Sole e kammmm shummmmmm por shummm xhan edhe @BlacK_OpiuM e kamm xhannn vetm see kjooo është pak"mistrece" gjithmon në kuptimin e mirë të fjalës ????????
Ehh i dashur ditar koha flutron dhe ne rritemi..Mua nuk më interson fare se ka që më thon je si fëmij po pun e madhe se jam fëmi në shpirt ,aq shpejt kalon koha sa ti nuk e kupton flutron.., Uhh se desh harrovaa filloi të binte dëbor???ohh sa lumturi ehh doli ai shpirti fēmijës që të gjithë e kemii..?? ??
Po ik unë se u lodhe ndoshtaa nuk do shihemi më asnjhër më!!
??
Largoje trishtimin Melo ?
 
Hej ditari te kerkoj falje kam munguar e di po ja po filloj :

Nata filloi të xhirojë një film të ngadalësuar, një film erotik; erotizmi mbaroi shpejt pas ca puthjesh të lehta, përqafimesh të forta, shtrëngimesh duarsh, mosdashjesh për t’u ndarë, shikimesh të dhembshura sy më sy, e më së mbrami, me një buzëqeshje mjerane.

Iku, iku dhe unë mbeta vetëm. Mbeta vetëm me dashurinë e tij. Mbeta e vetme në atë errësirë të frikshme, të ftohtë e të dhimbshme. Në momente të tilla doja të rrija në heshtje, ngase kisha nevojë për të kujtuar çastin e lumtur, që e përjetova në vegullinë me sy hapur.

Mundohesha të kujtoja çastin, por më duket se të gjitha më ishin prishur, për shkak se edhe personazhi kryesor më nuk ishte.

Agu filloi të zbardhë, rrezet e diellit lëshuan krahët e, duke më gjetur mu tek ai vend, e shtangur, duke imagjinuar çastin, m’u kujtua një melodi e bukur, që aq shumë më pëlqente: “E dua atë që më do, do ta dua edhe pse të tjerët ma ndalojnë”. Nga melodia më kaplon faza e deleriumit dhe hidhërimit. Përse vallë e lashë të ikë? E dua dhe ai më do.

Pas hidhërimit ndjeja në vetvete nevojën për shtendosje shpirtërore. Vesha petkun e natës, meqenëse ishte ditë, dhe u bëra gati për një sy gjumë. Isha në gjumë të rëndë, sa edhe serenatën e dashurisë nuk mundesha ta dëgjoj. Ajo më vinte si përmes kllapisë. U zgjova. Pashë se ndjehesha si në fillimin e një filmi erotik. Ndryshimi këtu ishte se buzët dhe duart nuk i kishim të bashkuara.

E shtangur e shikoj se si qëndronte ai në fund të krevatit me ca lule të bardha e të përziera me trëndafila të kuq dhe me një buzëqeshje ledhatuese më përshpëriti: “Jeta ime, zgjohu, zgjohu, se të kam bërë një surprizë kësaj nate të bukur”. Duke dëgjuar serenatën romantike të asaj nate, që me vite e kisha kërkuar, rashë sërish në kllapinë që përshpëriste për një dashuri të parealizuar.

Ej ditar dhe ne enderr e dua ❤️❤️
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.