• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ditari i "forumit"

.

Larguar.
ANETAR ✓
Mesazhe
12,252
Dhe në fund të ditës, mbetesh në një cep të errët!
Ti edhe vetja, si dy armiq të përjetshëm që dinë gjithçka për njëri-tjetrin,si dy armiq të përjetshëm që më shumë se gjithçka, i vret humbja e njëri-tjetrit si dy armiq të përjetshëm, ku nëse njëri fiton, humbasin që të dy😒
 

Hera

."Το Χαμόγελό σου. . . . . Σαν φεγγάρι στην αυλή,
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Mesazhe
21,459
Vendndodhja
Atje ku ndihem mire !!
Sa kohe u be pa shkruar ...sot te te filloj me stilografin e ri qe mora.....e more vesh ndodhin gjërat nga fillimi por une prape do ngrihem sa here u rrezova po aq here qesha me lojen e jetes ...eshte. Bukur dreqka si do te vine ....
Si gjithmonë ti do mesosh gjerat sekrete te jetes t'ime se te tjeret mendojne si te te gjuajn kur nuk u intereson me ....

Do mungoj ditar por do vi prape ....
 

Ablla

Jetoj për mua❣️
ANETAR ✓
Mesazhe
2,099
Ndonjëherë mendoj për atë që mund ta kthejë dashurinë në urrejtje, zemërim, inat.
Dhe gjithmonë përfundoj me të njëjtën gjë: Asnjë dashuri e vërtetë nuk përfundon me urrejtje.
Mund të ketë një kalim nga tërbimi ose zemërimi, por kurrë nga urrejtja.
Dhe kjo kuptohet vetëm nga ata, shpirti i të cilëve ka vetëm një kostum.
Atë të dashurisë.
Që kurrë dhe për asnjë arsye nuk ndryshon në zemrat e tyre.
Ndësa tjerët nuk duan as veten, e jo më të kënë zemër apo dashuri përtej interesave të tyre.
Njerëz të cilët lëpijnë aty ku pështyjne, sa herë u duhesh🙂
 

Itss_Girl

😈
Nt2 Kontributor/e
Mesazhe
25,767
Vendndodhja
Ste InteresO
Ndonjëherë mendoj për atë që mund ta kthejë dashurinë në urrejtje, zemërim, inat.
Dhe gjithmonë përfundoj me të njëjtën gjë: Asnjë dashuri e vërtetë nuk përfundon me urrejtje.
Mund të ketë një kalim nga tërbimi ose zemërimi, por kurrë nga urrejtja.
Dhe kjo kuptohet vetëm nga ata, shpirti i të cilëve ka vetëm një kostum.
Atë të dashurisë.
Që kurrë dhe për asnjë arsye nuk ndryshon në zemrat e tyre.
Ndësa tjerët nuk duan as veten, e jo më të kënë zemër apo dashuri përtej interesave të tyre.
Njerëz të cilët lëpijnë aty ku pështyjne, sa herë u duhesh🙂
Cdo gje ndodh per nje arsye🤗🤝
 

Anonymous

☣️☣️🖤🖤☣️☣️
Anetar i Stafit
N2t Mod
Mesazhe
27,084
Vendndodhja
Tirana
Nuk ka gje me te keqe se dashuria per dike...
Te kthehet ne urrejtje..
 

Ablla

Jetoj për mua❣️
ANETAR ✓
Mesazhe
2,099
Ndarja rëndon zemrën dhe dëmton shpirtin, sepse dashuria është ilaçi që qetëson detin e shpirtit.
Dashuria është eliksiri i lumturisë dhe vjen përsëri pranë, për të na kujtuar se pas stuhisë qielli merr prap ngjyrë, sikur shpirti jet❤️🙏
 

Anonymous

☣️☣️🖤🖤☣️☣️
Anetar i Stafit
N2t Mod
Mesazhe
27,084
Vendndodhja
Tirana
Ndarja rëndon zemrën dhe dëmton shpirtin, sepse dashuria është ilaçi që qetëson detin e shpirtit.
Dashuria është eliksiri i lumturisë dhe vjen përsëri pranë, për të na kujtuar se pas stuhisë qielli merr prap ngjyrë, sikur shpirti jet❤️🙏
Dhe Dashuria don't exist...
 

Ablla

Jetoj për mua❣️
ANETAR ✓
Mesazhe
2,099
Më pëlqejnë njerëzit që lënë shenjë në jetën time.
Ata janë njerëzit që hyjnë në grimcat e jetës dhe e kalojnë atë në heshtje.
Pa rrëmujë, thjeshtë edhe sa e mendon të bejnë të ndihesh bukur.
Lëvizjet e tyre flasin, jo zëri i lartë.
Komunikimi është paqja e shpirtit, që nuk e ndërron me asgje në botë.
Prania e tyre, eshtë lumturia.
Ata bërtasin me emocionet që na dhurojnë, jo me zemërimin e tyre.
Por as bëjnë atë që duan të ndjehet keq.
Më pëlqejnë njerëzit që lënë gjurmë atje në atë vend të vogël por në dashuri sa universi, të quajtur "zemër" ❤️
 

Anonymous

☣️☣️🖤🖤☣️☣️
Anetar i Stafit
N2t Mod
Mesazhe
27,084
Vendndodhja
Tirana
Mijera fjal nuk mjaftuan...
Valle mjafton heshtja..
(Vazhdon)..
 

Ablla

Jetoj për mua❣️
ANETAR ✓
Mesazhe
2,099
Mijera fjal nuk mjaftuan...
Valle mjafton heshtja..
(Vazhdon)..
Mos u merr me njerez qe kane shpirt invalid dhe zemer te rreckosur.
Atyre nuk u mungon gje, por gjejne menyren te victimizohen per prehen e radhes.
Te uroj çdo te mire dhe duaj veten me shume se kedo dhe cdo gje🙏
 

Guns_N_R0ses

Sugar Daddy
ANETAR ✓
Mesazhe
1,735
Mosha
31
Ditar i dashur ditar edhe sot ashtu sikurse vdo dit sma dha asnjera. Piken e hajrit mos e bofshin ju thaft kroji i bekum nga A ne ZH
 

Itss_Girl

😈
Nt2 Kontributor/e
Mesazhe
25,767
Vendndodhja
Ste InteresO
Haj Ditar
Ndoshta nuk di te shkruaj aq mire sa disa te tjere por do mundohem.
Me siguri edhe ty te knaqet shpirti kur lexon njerez qe flasin bukur teksa te vizitojne ty.

Ndihem shume shume e merzitur.
Nuk e di pse por jane bëre 2-3 jave qe ndihem kaq e merzitur.
Merzitem me mamin kur me prish qejfin,merzitem me motren kur me thote ndonje fjale me shaka,me babin po ashtu,me te gjithe.
Me duket se jam bere shume e ftohte dhe agresive.
Ne fakt jo me duket por eshte e vertete.
A thua valle perse?
Ca Po ndodh me mua?
Nuk dua njeri afer meje...Sepse me duket sikur vetem me merzisin,me lendojne,me bejne te qaj.
Te vetmes qe skam ca ti bej eshte mbesa sepse ajo vjen vete me kap per dore dhe me therret gjithe diten qe ta shetis.
E dua shume sepse eshte e vetmja qe me fal lumturi dhe me knaq shpirtin.
Ose me sakt
eshte e vetmja qe ja pranoj lumturine...

Edhe pak nis shkolla...
Kete vit jam maturante.
Kam frike se si do ja dal...Per me teper nuk di nga t’ia nis sepse nuk kam vullnet,deshire per asgje.
Si do ja dal?
Oh sa frike kam!!!
Me duket se po rritem,cdo dite e me shume.
Dua te mesoj si te ndaj te miren nga e keqja,por mesa shoh as te miren dhe as te keqen nuk po e kuptoj...
Nuk kam fuqi per asgje
Nuk kam deshire per asgje
Nuk kam vullnet per asgje
E vetmja gje qe mund te bej eshte te vendos kufje,te degjoj muzike dhe te qendroj duke qare ne erresire e VETME!
Dhe per me teper nuk e kuptoj arsyen pse dua te qaj...
Brenda vetes ndihem shume e forte sepse njerzit qe kam perreth me kane dhene shume force nga forca tyre...
Me kane mesuar shume gjera qe kisha nevoje ti mesoja.
Por ja qe vetem brenda meje qendron kjo force...

Offff nuk di ca te bej!
Me duhet te ndihmoj veten!
Faleminderit qe me lexove...


Rilexohemi perseri ✌️
 

Ablla

Jetoj për mua❣️
ANETAR ✓
Mesazhe
2,099
Cdo imazh I jashtem sado I thjeshte te duket, me thellesite e padukshme ruan misteret e padukshme.
Ashtu si frutet e pemes, qe nga jashte jane joshese qofte nga forma a qofte nga ngyra, porse brenda kane berthamen dhe brenda saj nje embrion, nje pafundesi èshte natyra, prandaj kurre mos shohim pamjen, pa pare berthamen " karakterin, shpirtin, zemren, mendimet, ndjenjat, aftesine, idete, qellimet, punen,e gjithcka qe ta duash me shpirt per ate qe eshte dhe jo duket, e per ate qe te ben te ndihesh, apo jesh kur flet me ate person❤️"
 
Top