• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ditari i "forumit"

Ablla

I am in love❣️😇
ANETAR ✓
Mesazhe
2,325
Njerezit shkojne...
Keshtu ndodh me te gjithë ne.
Disa prej nesh lene gjurme "te ceketa" si gjurmet ne reren buze detit dhe disa gjurme "te thella", sic eshte gjurma e lene mbi shkemb. Por edhe tek keto gjurme"te thella", ka nje ndryshim te madh. Mund te jene si gerryerjet e dallgeve te detit ne shkemb, qe te lendojne ndersa ecen kembezbathur mbi to, apo mund te ngjajne me nje skalitje te bukur, te nje guregdhendesi artist.
Ne kohe te veshtira, njerezit e keqinj behen Najgori, ashtu si njerezit e mire behen Najdobri.
Eshte e provuar kjo nga jeta!
Por ata qe ikin dhe u humbet targa u ka mbaruar aktrimi dhe nuk kane qene kurre aty...
 

Liber8

A pretty face can never trick me
Anetar i Stafit
N2t Mod
Mesazhe
8,167
U zgjova me vullnet, edhe pse dje me humbi vullneti
i dhash vetit shprese, edhe pse shpresa nuk e di ku me mbeti
Shpirtit tim ia thash ca fjale, e zemres ca keshilla
Do behet mire me thane, Zoti ben çudira
 

Ablla

I am in love❣️😇
ANETAR ✓
Mesazhe
2,325
Zemra mal me behet kur nji pjesë e shoqerise që dikur s'i kanë pas aq kushtet, sot kanë arritur shumë💙
 

Rrelse

🍁🍂🍃Kuksiane🍃🍂🍁
Nt2 Kontributor/e
Mesazhe
38,491
Vendndodhja
F.C. Internazionale
Hey ditar
Diku lexova" ne jemi një brez i trishtuar me foto të lumtura " , nga se vjen i gjithë ky trishtim i këtij brezi vallë?
Mos vallë kjo botë filtrash i bëri autogol vetes? Dhe që këtu e ka zanafillën i gjithë ky trishtim?
Hamendësimet e mia më çojnë shumë më thellë se kaq o ditar...por unë rikujtoj brezin tim që ishim " brez i lumtur me foto të trishtuara"..
 

Chilling

TheNotorious
ANETAR ✓
Mesazhe
7,863
Hey ditar
Diku lexova" ne jemi një brez i trishtuar me foto të lumtura " , nga se vjen i gjithë ky trishtim i këtij brezi vallë?
Mos vallë kjo botë filtrash i bëri autogol vetes? Dhe që këtu e ka zanafillën i gjithë ky trishtim?
Hamendësimet e mia më çojnë shumë më thellë se kaq o ditar...por unë rikujtoj brezin tim që ishim " brez i lumtur me foto të trishtuara"..
Na mallengjeve 😜
 
Top