• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ditari i "forumit"

Ablla

Jetoj për mua❣️
ANETAR ✓
Mesazhe
2,099
Njerezit shkojne...
Keshtu ndodh me te gjithë ne.
Disa prej nesh lene gjurme "te ceketa" si gjurmet ne reren buze detit dhe disa gjurme "te thella", sic eshte gjurma e lene mbi shkemb. Por edhe tek keto gjurme"te thella", ka nje ndryshim te madh. Mund te jene si gerryerjet e dallgeve te detit ne shkemb, qe te lendojne ndersa ecen kembezbathur mbi to, apo mund te ngjajne me nje skalitje te bukur, te nje guregdhendesi artist.
Ne kohe te veshtira, njerezit e keqinj behen Najgori, ashtu si njerezit e mire behen Najdobri.
Eshte e provuar kjo nga jeta!
Por ata qe ikin dhe u humbet targa u ka mbaruar aktrimi dhe nuk kane qene kurre aty...
 
Top