Ditari i "forumit"

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,619
Location
Askund
I dashur ditar,
Shyqyr qe ekziston se na zgjate jeten.
Nuk shoh me video humoristike;);).
Sa here do merzitem do futem tek kjo tema.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Frank

Banned.
Mesazhe
3,937
I dashur ditar sot do shkruaj diçka ke faqja jote e kuqe qe sma merrte mendja se do e shkruaja ndonjehere: Mungesa e besimit kerkon sakrfice, t’ia bej qefin?!
 

HIM

Gone with the sin!
ANETAR ✓
Mesazhe
579
18/10/2019

pershendetje ditar.le te prezantohemi....un jam HIM, kenaqesi.
shpresoj tja kalojme mire.po te "grisa" ndonje flete mos u merakos,asgje personale,do jesh duke ngrene inatin e dikujt tjeter.
naten
 

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,619
Location
Askund
Mirmgjesi.
I dashur ditar dua te shkruaj dy fjali.
Dua t'u them anetareve te forumit ti lejne menjane inatet dhe kunjat,e te mundohen ta pranojne njeri-tjetrin ashtu sic jane.

Ngjyra e bardhe ka nevoje edhe per ngjyren e zeze.
"E zeza mbi te bardhe".
E bardha mbi te zeze".
 

HIM

Gone with the sin!
ANETAR ✓
Mesazhe
579
19/10/2019

gjesii ditar!si fjete?te mungova?
do doja te flisnim gjere e gjate po tani skam kohe.doja te thoja thjesht qe..
. erdhi :)
klb ditar,shifemi ;)
 

Passion

-
Staff member
MODERATOR
Mesazhe
3,529
Me ndihmon dot ta fshij telefonin,edhe te te afrohem ty ?

Te arratisemi nen rrezen e nje mali,edhe te frymoj ajer te paster,te rri larg telefonatave,te ndez zjarrin e nates te madh,edhe ne mynyre te here pas hershme ta trazoj ate,duke e ftuar te behet me i madh,e te lodhem duke e pare ate,sa te kapitullohet misioni i qepallave qe rrijne hap(e te fle i qete ,i mbuluar e ta pres vesen e mengjesit).

O ti ditar!

Kam harruar te jetoj ne harmoni me natyren.
Ajo eshte serum i shpirtit,edhe une e vras me ritmin e dites,kerkesat,gjithcka boshhhhhhhhhhhhh.

Do ta bej,e do bashkepunojme! :)
 

HIM

Gone with the sin!
ANETAR ✓
Mesazhe
579
21/10/2019

edhe kshu ditar kshu......
si pa e marre vesh erdhi e hena,filloi java.pune,lodhje,stres,vrap mbas kohes humbur.si?mos ankohem? nuk ankohem jo,shyqyr ka dhe nga ato gjerat e bukura,qe te stampojne nje buzeqeshje ne fytyre.mesoheshe me ate aq shume sa nuk e ve re me qe e ke.si si?cfare jane kto gjera?avash ditar,sti them dot tgjitha,sapo u njohem :p ika ditar se me presin.shihemi ;)
 

Artin

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
768
E vë zilen në 05:15.
I bëj 3 herë "Skip" kur bie dhe përfundimisht çohem në 5:35. Ndonjëherë marr guximin të bëj edhe një dush në atë pak kohë që kam, sepse në 5:50 duhet të jem jashtë shtëpisë.
Ashtu i përgjumur marr rrugën e gjatë, e duke pirë kafen që kam marrë me vete, i premtoj vetes se e nesërmja do të jetë ndryshe,
Mirëpo nuk ndryshon gjë...
Unë nuk kam nevojë për ditar, se i kam të gjitha ditët njësoj. Një fletë më mjafton për gjithë vitin...
 

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,619
Location
Askund

I dashur ditar.
Nuk eshte e nevojshme te jem e tepert.
As nuk eshte e nevojshme te ma thote cope se nuk me deshiron prane.
Syte e tij me nje shikim perbuzes,fytyra e tij e ashper.
Ftohtesia e duarve e vertetojne,se une nuk e meritoj te qendroj aspak me te.
Do kaloj dhe kjo.
Do ndjehem me mire,kur ta mbyll deren e ti zbres shkallet pa e kthyer koken pas.
Nuk ka nevoje te vije pas meje,dua thjesht te iki.
Me mire te qendroj e vetme dhe e zbrasur ne shpirt,sesa prane tij e serish te ndjehem e vetmuar.
E dija se do vinte kjo dite,madje erdh me shpejt nga sa e mendoja.
Le te ike pas te tjerave,ai nuk dashuron askend pervec vetes.
I dashur ditar,kjo do te jete hera e fundit qe do shkruaj me trishtim.
Nuk dua qe fletet e tua te lagen nga lotet e zemres.
As nuk dua te mallengjehen nga fjalet e shpirtit.
Me mire qe ndodhi ne kte menyre :):).
 
Last edited:

HIM

Gone with the sin!
ANETAR ✓
Mesazhe
579

I dashur ditar.
Nuk eshte e nevojshme te jem e tepert.
As nuk eshte e nevojshme te ma thote cope se nuk me deshiron prane.
Syte e tij me nje shikim perbuzes,fytyra e tij e ashper.
Ftohtesia e duarve e vertetojne,se une nuk e meritoj te qendroj aspak me te.
Do kaloj dhe kjo.
Do ndjehem me mire,kur ta mbyll deren e ti zbres shkallet pa e kthyer koken pas.
Nuk ka nevoje te vije pas meje,dua thjesht te iki.
Me mire te qendroj e vetme dhe e zbrasur ne shpirt,sesa prane tij e serish te ndjehem e vetmuar.
E dija se do vinte kjo dite,madje erdh me shpejt nga sa e mendoja.
Le te ike pas te tjerave,ai nuk dashuron askend pervec vetes.
I dashur ditar,kjo do te jete hera e fundit qe do shkruaj me trishtim.
Nuk dua qe fletet e tua te lagen nga lotet e zemres.
As nuk dua te mallengjehet nga fjalet e shpirtit.
Me mire qe ndodhi ne kte menyre :):).
You rock girl \m/
 

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,619
Location
Askund
I dashur ditar kam bere nje recete te re per veten.
Mengjesi:1pjate te mbushur me energji.
1 tas te mbushur me optimizem
1 gote te mbushur me shprese.
1 filxhan kafe normalisht :):)
Dreka:1 gote te mbushur me dashuri.
1 tas te mbushur me durim.
2 pjata te mbushura me modesti.
Darka:1 pjate te mbushur me enderra
1 got te mbushur me emocione
1 filxhan me vullnet.
Shpresoj qe receta ime te sherbeje vertete kte here :):)
 

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,619
Location
Askund
"I Dashur Ditar.
Kam nis nje kapitull te ri,nje kapitull te qete e te mbushur me dashuri.
Te pakten te jem sa me mire me veten.

Me kishin munguar kto dite.".
 

HIM

Gone with the sin!
ANETAR ✓
Mesazhe
579
I dashur ditar!!

Mos u bej tradhtar...nuk tregohen shoket 😝😝
 

Artin

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
768
I dashur ditar!
Disa postime nuk hidhen për të qëndruar.
Mund të qëndrojnë nëse pëlqehen, se për të tjerët hidhen, po kur lexohen nga 20 anëtarë e nuk pëlqehen, nuk ia vlen të qëndrojnë.
Nga 20 lexime, kriteri për të qëndruar duhet të jetë 3 pëlqime :p
 
Top