Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ditari i "forumit"

Eh more Ditar more Ditare , na ke pare te qeshim te qajm te shajm e te lavderojm te tjere, iku 2017 u rritem edhe nje vit, besoj se viti tjeter do jet me i pjekur nga ky qe iku ! Ditar se harrova Flm qe na mblodhe ne gjirin e vuatjeve te disave, eshte mesim per disa te tjere ! Te perqafoj o i dashur ditar.
 
Ka qarë duke dëgjuar muzikë e duke parë disa fotografi të mbushura me kujtime. Ka telefonuar thjesht për të dëgjuar një zë. Eshte dashuruar përsëri me një buzëqeshje. Ka besuar përsëri me nostalgji dhe ka patur frikë të humbas një person shumë të veçantë, të cilin ka përfunduar duke e humbur... por ka mbijetuar..
 
I dashur ditar , asesi të mbledh forcat për të mësuar :eek: , kanë ngelur fiks dhe 20 ditë dhe unë nuk po ndërgjegjjësohem !
Çdo gjë më duket më interesante para librave , derisa kam filluar të shoh dhe lajmet , imagjino dmth deri në çfarë kam arritur :(
Por , ja sot të premtoj , nesër mbledh fuqitë dhe filloj ashtu si duhet , ashtu si më shkon mua.

Por dhe kohë kam apo jo ? Ohh dear ..
 
I dashur ditare,

Nuk di me bo llaka llaka e di ti po vallai sot do ti them nja dy gjona. 1- mere me long se mishi maroj as kockat ste hyn npun. 2- be true to yourself no matter what or where.

Ps: mos njollos veten edhe pse jan germa :)
 
I dashur ditar!
Sa qete u be ... Duket sikur po zien kazani e nga momemti ne moment do plase me presionin e duhur!:D
 
“…E tutto quello che devi fare è metterti le cuffie, sdraiarti per terra e ascoltare il cd della tua vita, traccia dopo traccia, nessuna è andata persa: tutte sono state vissute e tutte, in un modo o nell’altro servono ad andare avanti. Non pentirti, non giudicarti, sei quello che sei e non c’è niente di meglio al mondo. Pausa, rewind, play, e ancora e ancora e ancora, non spegnere mai il tuo campionatore, continua a registrare, a mettere insieme i suoni per riempire il caos che hai dentro. E se scenderà una lacrima quando li ascolti, beh, non avere paura, è come la lacrima di un fan che ascolta la sua canzone preferita…”
 
I dashur ditar
U bë një kohë e gjatë që sjemi takuar bashkë.
Sa shumë kam për të të thënë yhyyyyy.
Sa gjëra kanë ndryshuar që nga puntata e fundit.
Nuk kemi pasur shumë trazira, thjesht ca fërkime të vogla:p
Jemi bërë më paqësorë.
Na kanë ikur disa antarë që vërtet kanë qënë persona të veçantë por këto prurjet e reha janë NONA :p
si @Gabeli @Zezak @papagalli @GOGOLI @bombi @Beniecënvetë @Bariu lopve @badboy etj:p

Ama unë jam @Diamant e se lu topi:p
Rishkruhemi.
 
I dashur ditar , faleminderit që ekziston :p
Fal teje dhe Forumit , kemi harruar çfarë është një ditar i vërtetë .. mos them akoma më keq , një jetë e vërtetë.
Paske qenë '' sëmundje '' ?
 
Eh sa kohe u be qe nuk ishim pare!
Te mora ne dore, te shkunda pluhurin e harreses por zemra sma beri te te hapja e te shfletoja. Shume endrra, sa gezime, sa hidherime dhe sa nete te gjata pa gjume. Vari teneqen, rri aty ku je se Nuk e kam ndermend te te lexoj, jam mire kshu! :D
 
I dashur ditar heres tjeter kur te shof
kam me te grris
 
I dashur ditar , A JE DRU ? A TKAN BO KTO ? ...
U futa ne dush Epo te pickoje mushkonja duke bere dush!...PhuutttPhuuttt
Dhe mbasi marova dushin dikush me bie ne tel dhe me pyet :
Ore ca do behet me kte vend?
Per cilin vend..ia kthej une.
- Per kte pra, per Shqiperine...
Per cilen Shqiperi ia kthej une...me ate qe ben nje xhiro ne bllok dhe gjen cdo kek e kake te mundeshme te shoqerise?! Me ate qe vjen me makine me qera nga Evropa dhe "shitet" si pasanik dhe i "ronde" sikur ka bere jeten e Escobarit?! Ata qe mbajne copat e mallit nen gjuhe qe per cdo rast ti kaperdijne per mos ti kap policia?! Qe ne rastin me te mire e nxjerrin nga bytha per mos ti shperthyer ne stomak. Per cilin vend?! Per kurverine qe qarkullon? Per bichat e vogla qe ne fillim pyesin se cfare makine ke dhe sa leke ke ne portofol?! Per ato "femra" qe kalon vite dhe ne fund shpikin argumente qe "ndihen te shtypura" dhe kane nevoje per liri? Se i kishte munguar...me sa duket nga ledhat e teperta te ATIJ "te mirit"! Per cilin vend?! Per kurvat qe na qeverisin qe tallin "topet" me njeriun e drejte?! Per cilin vend?! Per vendin qe i drejti dhe i talentuari ushqehet me batak?! Per kte vend?!!
Me pa thelle ne sy...
- Antonio, ti sje mire ...me tha dhe porositi nje shishe Shampanje nga ajo e shtrenjta.
Qeshem, heshtem dhe ne fund une pagova...
Une isha Shqiptari me rregulla.
 
Heu.. E bet "gzuar" nepermjet kameras?? ??
 
Nuk mjaftojn disa rreshta te thjeshta per tu shprehur.
Nuk e kam vetem per vete,por per cdo njeri.
Njeriu jeton ne nje bote ku i duhet shume per tu perballuar me kte bote.
Lufton,dashuron,punon dhe mundohet te pershtatet.
Jemi qenie me komplekse.
Qajm per gjerat me te vogla dhe qeshim ndonjehere per hicgje.
Eh ne njerezit.
 
I dashur ditar,

Fale forumit vallai e paguj kot Netflix se sme hy mo npun. Marshalla qe je pjese e te perditshmes.

Ps: mos qaj per jeten o njeri :p
 
I dashur ditar te kam bere naften qe kur ime moter te kapi dhe zbuloi gjithe pislliqet e mia, dhe mire qe isha larg ne bote...se per llape do me kish varur. Qe ath te kam urry dhe te kam mallku ......2 vjet nuk bera paqe me te lol lol lol
 
I dashur ditar,
Shyqyr qe ekziston se na zgjate jeten.
Nuk shoh me video humoristike;);).
Sa here do merzitem do futem tek kjo tema.
 
I dashur ditar sot do shkruaj diçka ke faqja jote e kuqe qe sma merrte mendja se do e shkruaja ndonjehere: Mungesa e besimit kerkon sakrfice, t’ia bej qefin?!
 
Hëh
Të kam lënë pasdore....
Më mirë, besomë:p
 
  • Yll
Reactions: .
18/10/2019

pershendetje ditar.le te prezantohemi....un jam HIM, kenaqesi.
shpresoj tja kalojme mire.po te "grisa" ndonje flete mos u merakos,asgje personale,do jesh duke ngrene inatin e dikujt tjeter.
naten
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.