Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ditari i gruas dhe i burrit (Funny)

Kresha

A pretty face can never trick me
STAFF
S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
31,182
DITARI I SAJ:


Të shtunën në mbrëmje mu duk shumë i quditshem.

U takuam në kafiq dhe e pimë nga një pije.

Me shkoj mendja, qe jom fajtore, se kam qenë krejt pasdite ne shoping me shoqet, dhe u vonova ne takim.

Por ai këtë punë se komentoi fare.

Muhabeti nuk na shkonte mire hic, dhe i propozova te shkojmë ne ndonje vend më intim, ku do
t'kemi mundesine te bisedojme ne qetesi.

Shkuam ne një restaurant, dhe ai vazhdoi te sillet quditshem.

Më dukej, që është totalisht i dekoncentruar, dhe thua nuk ishte aty fare .

U mundova t'ja rregulloj humorin, fillova me mendu, mos jom unë fajtore per humorin e tij, apo egziston ndonjë arsye tjeter.

E pyeta, cka ka.

Mu pergjegj, që kjo ska lidhje me mua.

Mu duk qe ashtu edhe mendon.

Deri sa kthehshim me veture të shtepia, i thash që e dua shumë.

Su pergjigj fare, vetem vendosi doren ne krahë.

S`dija si me i komentu sjelljet e tij , pasi qe s'ma ktheu qe edhe ai mua me do.

Ne cdo moment, brenga ime rritej .

Kur mbrrimë me ne fund në shtëpi, mendova qe ky don te me braktisë.

U mundova ta inicoj dialogun, por ai e dhezi televizionin, dhe filloi me e shiqu, sikur me pas perfundu cdo gjë mes neve.

Pasi qe e pash, qe prej dijalogut ska asgje, u terhoqa dhe i thash qe po shkoj ne gjume. Dhjetë minuta më vonë erdhi ne dhomë, dhe u shtri afer meje ne shtrat.

U befasova, kur iu pergjigj prekjeve te mia, dhe filloi te beje dashuri me mua.

Edhe pse benim dashuri, dukej i humbur.

Deshta ta qartesoje situaten, qe ta zgjedhi heshtjen e tij, por atë e zuri gjumi.

Fillova te qajë, dhe ashtu me zuri gjumi.

Më nuk di cfare te bëjë, dhe jam ne dyshim, mos e ka ndonje te dashur tjeter.

Jeta ime, është kah shkon nga katastrofa.


Ditari burrit:

E kqyra (shiqova) lojen. Prishtina humbi. Mandej bera sex pak.
 
Last edited:

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.