• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Ditari i Nje Vajze...

Status
Not open for further replies.

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,351
Mosha
27
Hej !ti po ti 'vetja ime "Une'.. Besoj se ka ardhur koha ta lesh te shkuaren pas.!
Ta jetosh te tashmen dhe te mendosh per te ardhmen..! Gropose ate te !kaluar te shemtuar..
! Beje per mua.. Te lutem beso se cdo gje do rregullohet..! beso se cdo gje do jete ndryshe..!
Larg guackave te mashtrimeve,, larg premtimeve boshe,,!kete her ma premto se do veprosh drejt,,!
Se sdo te shqetesohesh per te tjeret,,! Madje dhe per ata qe stregojne shqetesim per ty..!
ME PREMTO SE DO JA DALESH PAVAREDISHT TE GJITHAVE,,! KETE KESHILLE E KE NGA "UNE" VETJA IME.."
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Status
Not open for further replies.
Top