Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ditelindja e pare e Forumit NETEDY!!❤

Po nja 7 a 8 kam une qe jam ketu
Po si sna dha 1 dreke njihere moj @Sole
Ca forumi..... gjirokastrit ..
 
Po une jam aq,
 
Një inxhinier u thirr për të riparuar një kompjuter.

U ul para ekranit , shtypi disa taste , tundi kokën, mërmëriti diçka me vete dhe e fiku .
Mori një kaçavidë të vogël , e shtrëngoi një vidë që ishte liruar përgjysmë .
Pastaj e ndezi sërish kompjuterin , i cili filloi të punonte shumë mirë.
Pronari i shoqërisë , i kënaqur i ofroi t'a paguante me para në dorë në çast, për punën e kryer.
  • Sa ju detyrohem ?- pyeti .
  • 1000 euro - iu përgjigj inxhinieri.
  • 1000 euro , për pak minuta punë ?1000 euro vetëm se shtrëngove një vidë ?
Unë e di se ky kompjuter është i shtrenjtë dhe është i rëndësishëm për punën e kompanisë tonë , por 1000 euro janë shumë !
Do t'ju paguaj vetëm nëse më dërgoni faturë të detajuar që të justifikoni kërkesën tuaj për një shumë të tillë .
Inxhinieri , pohoi me kokë dhe u largua.
Të nesërmen , pronari i firmës , mori faturën e lexoi ngadalë , tundi kokën dhe bëri pagesën pa thënë asnjë fjalë.
Në faturë shkruhej :

Shërbimet e kryera :
  • shtrëngimi i një vide - 1 euro
  • të dish se cilën vidë të vidhosësh - 999 euro.

Vlen më tepër ajo që di sesa ajo që bën !

E nisa me këtë "moral" sepse krijuesit kanë bërë gjithçka që të kalojmë bukur me njëri-tjetrin, ndaj të vidhosim.vidën e duhur dhe të japim maksimumin për ti dhuruar buzëqeshje e sa më shumë cilësi.
Happy birthday NETËDY!
E bukur kjo histori. Me pelqeu shume.
 
Gezuar Ditelindjen Netedy Forum dhe Chati ? (nuk e harroj daten meqe nje dite pas krijimit jam regjistruar vet lol)

Super krijim me njerez te mire dhe pse nganjehere po behen djaj ngacmojn qelizat ama iu falet ?

Bofshiittt gjithmone qejf ne kte platformee unike

??????????????????????????????????????


dhe @centos i lumt truri qe po bo nje pune te bukur me forumin dhe chatin dhe eshte ipalodhshem Se bashku me stafin ???
 
Gezuar Ditelindjen Netedy Forum dhe Chati ? (nuk e harroj daten meqe nje dite pas krijimit jam regjistruar vet lol)

Super krijim me njerez te mire dhe pse nganjehere po behen djaj ngacmojn qelizat ama iu falet ?

Bofshiittt gjithmone qejf ne kte platformee unike

??????????????????????????????????????


dhe @centos i lumt truri qe po bo nje pune te bukur me forumin dhe chatin dhe eshte ipalodhshem Se bashku me stafin ???
Vooooooooow

@ANGELIQUE Flm per kte mesazh te bukur e Motivues:
Ne forum s'do kisha mundur vet te bej asgje po te mos kisha ne Krahet e mi ce nga dita #1

@Fiore @Juno @Alea @Claa @HIM

@Noah & @Dee

Ekipi Aktual: @Fiore @Rrelse @HERA @ABC @Luledielli @Senna te cilet kan punuar e punojne pa u lodhur fare.

Ekipi i Chaitit ne Ekzekutiv te @Raid Ne Administrim, dhe @ANGELIQUE si Foundere e dhomes #Shqiperia:

@Bluetooth @miku @LloYd_BanKs @chatcop @Misterioz @Tini @BjOnDi @Hena @EkzoTiiKee @Sole @Arina @Buna Dhe te tjeret..

Nese kam harruar dike Me falni:

Jam faleminderus e mirenjohes ndaj te gjitheve!

Big Hugs per te gjithe!
 
Vooooooooow

@ANGELIQUE Flm per kte mesazh te bukur e Motivues:
Ne forum s'do kisha mundur vet te bej asgje po te mos kisha ne Krahet e mi ce nga dita #1

@Fiore @Juno @Alea @Claa @HIM

Ekipi Aktual: @Fiore @Rrelse @HERA @ABC @Luledielli @Senna te cilet kan punuar e punojne pa u lodhur fare.

Ekipi i Chaitit ne Ekzekutiv te @Raid Ne Administrim, dhe @ANGELIQUE si Foundere e dhomes #Shqiperia:

@Bluetooth @miku @LloYd_BanKs @chatcop @Misterioz @Tini @BjOnDi @Hena @EkzoTiiKee @Sole @Arina @Buna Dhe te tjeret..

Nese kam harruar dike Me falni:

Jam faleminderus e mirenjohes ndaj te gjitheve!

Big Hugs per te gjithe!
Urime...dhe shpresoj ne vazhdim me risi te reja e sa me shume sukses.
Kenaqesi e madhe per mua te jem mes jush...?
 
Vooooooooow

@ANGELIQUE Flm per kte mesazh te bukur e Motivues:
Ne forum s'do kisha mundur vet te bej asgje po te mos kisha ne Krahet e mi ce nga dita #1

@Fiore @Juno @Alea @Claa @HIM

@Noah & @Dee

Ekipi Aktual: @Fiore @Rrelse @HERA @ABC @Luledielli @Senna te cilet kan punuar e punojne pa u lodhur fare.

Ekipi i Chaitit ne Ekzekutiv te @Raid Ne Administrim, dhe @ANGELIQUE si Foundere e dhomes #Shqiperia:

@Bluetooth @miku @LloYd_BanKs @chatcop @Misterioz @Tini @BjOnDi @Hena @EkzoTiiKee @Sole @Arina @Buna Dhe te tjeret..

Nese kam harruar dike Me falni:

Jam faleminderus e mirenjohes ndaj te gjitheve!

Big Hugs per te gjithe!

Edhe 100 shefo :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.