Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ditelindja e pare e Forumit NETEDY!!❤

Vooooooooow

@ANGELIQUE Flm per kte mesazh te bukur e Motivues:
Ne forum s'do kisha mundur vet te bej asgje po te mos kisha ne Krahet e mi ce nga dita #1

@Fiore @Juno @Alea @Claa @HIM

@Noah & @Dee

Ekipi Aktual: @Fiore @Rrelse @HERA @ABC @Luledielli @Senna te cilet kan punuar e punojne pa u lodhur fare.

Ekipi i Chaitit ne Ekzekutiv te @Raid Ne Administrim, dhe @ANGELIQUE si Foundere e dhomes #Shqiperia:

@Bluetooth @miku @LloYd_BanKs @chatcop @Misterioz @Tini @BjOnDi @Hena @EkzoTiiKee @Sole @Arina @Buna Dhe te tjeret..

Nese kam harruar dike Me falni:

Jam faleminderus e mirenjohes ndaj te gjitheve!

Big Hugs per te gjithe!
Mbare e mire shefo...lart e me lart ishallah. Mbehet qefi qe kam dhene ate kontribut qe kam mundur.

Ps. @Sara -n ke harru ?
 
@centos jemi krenar qe te kemi dhe suksese ne te ardhmen jem pjes dhomes shqiperia dhe jem ne forum jem be pjes e familjes suksese suksese ?
 
Last edited by a moderator:
Mbare e mire shefo...lart e me lart ishallah. Mbehet qefi qe kam dhene ate kontribut qe kam mundur.

Ps. @Sara -n ke harru ?
Shum e vertet, @Sara & @Mr.A & @Passion a si ka ken ai?
Ne fakt keta i kam harru sepse skan nejt me mua shum ne staf: prandaj i kam harruar.

Gjithesesi inshAllah ma falin sepse si kam harru me qellim
 
Urime e festofshi edhe shum te tjera kshy bashk e u shtofshin anetar/e tjer BIG LOV per te gjith
 
Urime forumi dhe suksese te me tejshme dhe me plote popull ?
 
Urime ? edhe 100 pa sherre por vec harmoni me njerez te mire ?
 
Jam pjesë e forumit që në gjenezën e saj.
E kam parë të rritet gradualisht..
Rastësia më solli në këto saraje dhe që atëherë nuk e braktisa më.
Më duket si një shtëpi e dytë dhe nuk rri dot pa loguar e përshëndetur.
Ka pas të mirat dhe të këqijat, uljet dhe ngritjet por prapë është mbajtur me këmbët e veta...
Jam hasur e ndeshur, konfliktuar me lloj lloj karakteresh por prapë forumi mbetet i preferuari nder applikacionet që përdor
I uroj suksese @centos it dhe u shtofshin sa më shumë sukseset dhe jetëgjatësia e kësaj platforme
Faleminderit anëtarë. Gëzuar netëdy?
 
NeTeDY Urimet me te perzemerta per gjith stafin e Chatit dhe Forumit.
Faleminderit qe ekzistoni dhe na beni ta kalojme ate pak kohe te lire bukur.
Uroj qe te zgjasim pa mbarim me kete miresi qe trasmetojne keto platforma.

Jeni me te miret dhe me te mire se ne ska.
Ju perqafoj te gjitheve

FALEMINDERIT!!!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.