Do doja ndihmën juaj, për një projekt që kam nisur..

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

eltom

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
53
Mosha
27
Kam hapur nje llogari ne instagram me titullin travelstories dhe me pelqen te artikuloj fotografi te ndryshme nga vende te ndryshme, nese dikush ka deshire mund te postoj ketu fotografite rreth qytetit te vet ose qyteteve te ndryshme.

Faleminderit,
 

eltom

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
53
Mosha
27
Kam hapur nje llogari ne instagram me titullin travelstories dhe me pelqen te artikuloj fotografi te ndryshme nga vende te ndryshme, nese dikush ka deshire mund te postoj ketu fotografite rreth qytetit te vet ose qyteteve te ndryshme.

Faleminderit,
nuk gjendesh fare ne instagram @info_hasi.al kanali im
 

eltom

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
53
Mosha
27
o figur un nuk kerkoj foto po bej rrekalmim kepucpergjigje
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Mesazhe
4,203
Mosha
25
Hahaahahahahahahahahahah
 
Top