Dua ta dish qe...

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor/e
Mesazhe
20,913
Eshte nje loje e thjeshte:
Mund ti drejtohemi kujt te kemi deshire.
Ateher po e nis une:

@Ledia Dua ta dish se:
Je person me shume pozivitet dhe qe fal vetem respekt e dashuri.
Ju lutem mos e boni chit-chat temen.??

Goooooooooooo miq.
 

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor/e
Mesazhe
20,913
Dua ta dish se kot bon bla bla tan kohes se filma i ke po he.?
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,298
Femrat e ktij forumi dua qe te dini se... kush me shume e kush me pak te gjitha genjeni ndopak

Dhe ky eshte fakt :)
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,298

Iva

I/e Regjistruar
Mesazhe
9,461
Spo e mbaj dot ,po kam pesuar nje shok qe thoni ju qe mbreme....bobooo ku eshte i afte tekatandiset robiiii nene nene
 
Top