Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Dua të të bëj të lumtur 3 fillon më 5 janar

Trendafili

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 28, 2018
Mesazhe
41
Pëlqime
139
Pikë
33
Mosha
22
Më 5 janar fillon emisioni Dua te te bej te lumtur qe ka sjelle plot emocion në familjet tona.Do e ndiqni dhe këtë sezon ? Po
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top