Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Duke qenë se po afron vera , jepni sygjerimet tuaja se cili vend është i përshtatshëm për të bërë pushime në Shqipëri ?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

CaTaLeYa

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 7, 2020
Mesazhe
747
Pëlqime
816
Pikë
93
Mosha
24
Tem shume e qelluar,qe mua me intereson shume te shof vendet qe jan me te bukra 😍
 

Dion

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 11, 2019
Mesazhe
352
Pëlqime
334
Pikë
63
54214
Vlorën nuk do e ndërroja me asnjë qytet tjetër (personalisht(
 

Haters

Call Me Begjet
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,420
Pëlqime
6,811
Pikë
113
Surrel ke bunkieret e ati qe keni votu ikni krejt
 

Sole

💙
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
9,670
Pëlqime
8,108
Pikë
113
Mosha
30
Location
🌊
Vlore
Vila
😛gjeneral
Spille
Kala 😂😂
e vlor mrapa😋
 

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
13,894
Pëlqime
12,610
Pikë
113
Per vete do iki ne Gjinar :rolleyes:

Me arushat shoke
e me sorkadhet loz. :in
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top