Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Duket e pabesueshme por ka disa shenja zodiakale që janë si magnet për paratë…

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Duket e pabesueshme por ka disa shenja zodiakale që janë si magnet për paratë…​


Me siguri të gjithë e kanë kuptuar tashmë se disa njerëz duken më me fat se të tjerët. Një punë më e mirë, një jetë më e mirë familjare, më pak stres dhe shqetësime. Njerëzit që arrijnë të dalin në mëngjes gjithmonë me buzëqeshje dhe pa probleme. Nëse të gjithë kësaj i shtojmë çështjen e pasurisë, ne me të vërtetë bëjmë një panoramë të plotë të situatës. Sidoqoftë, për shumë prej nesh këto pasuri shumë shpesh duken logjikisht të pashpjegueshme.

soldi.jpg


Kur racionaliteti ndalon, horoskopi përpiqet t’i përgjigjet kësaj pyetjeje. Në fakt, duket e pabesueshme por sipas horoskopit ka shenja të zodiakut që tërheqin para.

Le të fillojmë me Bricjapin. Duhet të kujtojmë se Bricjapi është shenjë e tokës. Konkretiteti me të cilin këta njerëz udhëheqin jetën e tyre duket të jetë shkaku kryesor i kësaj pasurie të madhe. Në veçanti, kokëfortësia me të cilën ata udhëheqin jetën e tyre dhe përpiqen të arrijnë qëllimet e tyre është e lavdërueshme. Sa i përket të ardhurave financiare, Bricjapi do të mbrojë frytet e punës me ço kusht. Pra, si përfundim ka të bëjë më shumë me programimin dhe punën e palodhur sesa fatin.

Një shenjë tjetër e zodiakut që sigurisht është me fat me paratë është Akrepi. Karizma e tyre sociale dhe nevoja me të cilën ata drejtojnë zgjedhjet e tyre personale dhe profesionale është rruga kryesore drejt suksesit të tyre. Pasuria së bashku me lumturinë është qëllimi i tyre kryesor, të cilin ata përpiqen ta arrijnë në çdo mënyrë.

Të lindurit nën Virgjëreshë janë pikërisht ata më me fat sipas horoskopit. Në fakt, këtyre njerëzve u ndodh shpesh të marrin pasuri dhe trashëgimi që nuk i prisnin. Njerëzit që arrijnë qëllimet më të rëndësishme janë ata që punojnë shumë.

Shenja e parafundit e zodiakut që tërheq para është sigurisht Peshqit. Krijimtaria e atyre që kanë lindur nën këtë shenjë është legjendare. Kjo prirje e lindur i lejon Peshqit të pranojnë edhe aspektet më pak të këndshme dhe të rehatshme të jetës. Në të vërtetë Peshqit kanë forcën dhe vullnetin për të filluar nga e para. Kjo është arsyeja që fshihet pas suksesit të tyre.

Shenja e fundit e zodiakut që është një magnet për para është Ujori. Për këta njerëz, përmbushja profesionale duket të jetë më e rëndësishme sesa përmbushja personale. Rrjedhimisht, karriera siguron dhe të ardhura të rëndësishme ekonomike.


Burimi / https://www.proiezionidiborsa.it/
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.