• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

E Gjejmë Dot Çfarë Studenti Jeni (Apo Keni Qenë)?

ANGELIQUE

𝓐𝓵𝓹𝓱𝓪
ANETAR ✓
IRCD/Staff
Mesazhe
6,893
Vendndodhja
The dark side of Heaven
Nxënësi / Nxënësja e shkëlqyer

Ju jeni një student/e e rregullt që përfundon detyrat e shtëpisë para se t' ja japë profesori. Ju jeni i/e vetë-motivuar dhe vërtetë kujdeseni për punën e shkollës. Sigurohuni që të lini kohë për argëtim ama! ???
 

Iva

I/e Regjistruar
Mesazhe
9,427
1FAKT.al: Ju jeni një student/e e rregullt që përfundon detyrat e shtëpisë para se t' ja japë profesori. Ju jeni i/e vetë-motivuar dhe vërtetë kujdeseni për punën e shkollës. Sigurohuni që të lini kohë për argëtim ama ???
 

Zana

🇦🇱e-Thjeshte🇦🇱
ANETAR ✓
Mesazhe
12,352
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,231
Jam ende ne shkolle
36425

P.s i mire kam qene jo keq
 
Last edited:
Top