Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

E keni parë “La casa de papel”? Nëse jo, këto janë 6 arsye pse nuk duhet ta lini pa parë këtë serial

Sepse mu tekën shoqeria shiqoje shiqoje, ishte nje periudhe qe cdonjerin e ndegjoja duke folur per kete film. Une jam nje tip qe pikerisht kur tgjithe e bejne nje gje apo e shiqojne ne kete rast, se bej, deri sa te bindem vet. Ndoshta ne nje te ardhme te afert apo te larget e shiqoj por, s'besoj. Madje bazuar ne trailer, s'eshte nga llojet e filmave qe une i pelqej shume.

Edhe une e kam pa me vonese nga ky shkak, qe flisnin te gjithe per te.
Po pashe nje seri e se lashe dot me pastaj
 
Edhe une e kam pa me vonese nga ky shkak, qe flisnin te gjithe per te.
Po pashe nje seri e se lashe dot me pastaj

Kete e kam ne plan ta shiqoje nje dite

 
E kam pa, eshte nder me te bukurit.
Personazhe qe te bejne per vete.
E keqja eshte qe mbaroj.
Sluaj asnjë fjalë nga kto të tuat ? e ka bër dhe Korea ktë film dhe fillon me 24 qershor në netflix ?
 
  • Përqafime
Reactions: ABC
Sluaj asnjë fjalë nga kto të tuat ? e ka bër dhe Korea ktë film dhe fillon me 24 qershor në netflix ?

Si mund ti shiqosh me ate gjuhe :p
Sado film i bukur te jete, ngjuhe korena, sme terhjek bohhh
 
Si mund ti shiqosh me ate gjuhe :p
Sado film i bukur te jete, ngjuhe korena, sme terhjek bohhh
Jo nuk do e shoh,nuk ja heq lezetin e spanjishtesh? pavarsisht që unë e kam parë në gjuhën e vendit ku jetoj ?
 
Jo nuk do e shoh,nuk ja heq lezetin e spanjishtesh? pavarsisht që unë e kam parë në gjuhën e vendit ku jetoj ?

Nuk e di, gjuha spanjolle me pelqen, me shume u ka hije seriale t'dashnise me lu, se akcion etj, ndaj edhe kjo eshte nje arsye se perse nuk i shiqoj filmat e tyre. Gjermanet jane me ndryshe, u ka me shume hije, u shkon :D
 
Nuk e di, gjuha spanjolle me pelqen, me shume u ka hije seriale t'dashnise me lu, se akcion etj, ndaj edhe kjo eshte nje arsye se perse nuk i shiqoj filmat e tyre. Gjermanet jane me ndryshe, u ka me shume hije, u shkon :D
Gjermant janë pa shije? asnjë serial të tyre nuk kam parë,nuk më tërheqin ,kam parë më tepër seriale spanjolle ,siç e the që të pëlqen gjuha,ashtu dhe mua? po kan filluar dhe kto spanjollt të bëjnë skena erotike ca si tepër në seriale?????
 
Gjermant janë pa shije? asnjë serial të tyre nuk kam parë,nuk më tërheqin ,kam parë më tepër seriale spanjolle ,siç e the që të pëlqen gjuha,ashtu dhe mua? po kan filluar dhe kto spanjollt të bëjnë skena erotike ca si tepër në seriale?????

E ke pare "DARK" ne netflix? Eshte gjermanisht, por ne netflix e ke ne gjuhen angleze
 
E ke pare "DARK" ne netflix? Eshte gjermanisht, por ne netflix e ke ne gjuhen angleze
Sa e kam parë një seri smë ka tërheq dhe se kam ndjek ,nuk më pëlqejnë filmat që kthehen shum vite mbrapa apo shkojnë shum vite para? jo ktu ësht në deutsch tek netflix ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.