Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

e mesoni pak ate herkulin te sillet si njeri

Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

Colombo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Maj 8, 2018
Mesazhe
157
se nuk
e luan njeri nese ka gjera personale ska pun aty me von gline
 

Attachments

  • Screenshot_2019-07-07-14-00-28-180_com.irccloud.android.png
    Screenshot_2019-07-07-14-00-28-180_com.irccloud.android.png
    158.3 KB · Shikuar: 27
se nuk
e luan njeri nese ka gjera personale ska pun aty me von gline
Para se te vish te besh ankesen se pari duhet te behesh njeri e ti lesh flodet e sharjet me floode apo kercenimet qe u ben aopeve ne main qe nese te bejn ban do u besh flood , kshuqe vazhdo rrugen qe ke nisur!
 
asnjeri si ka ber flode kurrkujt as apoerve sic mendon ti ti nese e ke me mu personalisht ti kam dhen te dhenat e mija e cdo gje po ti sje burr mbulohesh mbas shkronjave po ti je aq burracak qe ke inatin e shkronjave por gjithsesi vazhdo bej gline pa arsyje ti e bej gline sikur bej floode nuk ka gje prap jepi drejtim te shikojm der ku do arrish sa ke acc se kur ske acc rri si pul e fsheur mes ferres
 
ishe ti ai qe me ke ofendu pa arsyje jep kb nese ofendoj user jo te me thuash mu lere colombon se eshte vl keshtu qe mbylle ket mbh mos e zgjat e ke lerku vet cdo gje me asnji skam pas problem vec me ty qe ben te fortin me shkronja e ke acc mos ki merak se sti dhjet njeri dashnoret e tua se kjo eshte nji arsyje
 
asnjeri si ka ber flode kurrkujt as apoerve sic mendon ti ti nese e ke me mu personalisht ti kam dhen te dhenat e mija e cdo gje po ti sje burr mbulohesh mbas shkronjave po ti je aq burracak qe ke inatin e shkronjave por gjithsesi vazhdo bej gline pa arsyje ti e bej gline sikur bej floode nuk ka gje prap jepi drejtim te shikojm der ku do arrish sa ke acc se kur ske acc rri si pul e fsheur mes ferres
Dmth ti je burr qe ke nje muaj e me shum shan me flode me germa ? Ke dhe fetyr vjen ben ankes e tregon burrerrin !!!!!! Vazhdo rrugen qe ke nisur , klm.
 
Dmth ti je burr qe ke nje muaj e me shum shan me flode me germa ? Ke dhe fetyr vjen ben ankes e tregon burrerrin !!!!!! Vazhdo rrugen qe ke nisur , klm.
1 muaj apo 5 dit ke mos i ngatarro gjerat se ty pv te kam ardh mesou te ulesh hunden mos bej gangesterrin me shkronja kaq thot soni je ti ai qe kerkon probleme jo un seshte her e par dhe kur kam ardh tek sherbimet me ke bo gline mos te flas keshtu qe rri mir sillu mir ate bej
 
Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.