Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

E ndjek ndokush emisjonin "Perputhen" ne top-channel, çfare mendoni?

Po nga e di ti si eshte pra ?
Eshte e pamundur mos te dalin para syve lajme per ta. Une se di hic si jane dhe shumicen e atyre as i njoh.
Keto jane emisione me skenar dhe ska asgje reale. Aty i vetmi mision qe ka gjithkush qe eshte pjese eshte fama e jo me gjet dashurine.
 
Eshte e pamundur mos te dalin para syve lajme per ta. Une se di hic si jane dhe shumicen e atyre as i njoh.
Keto jane emisione me skenar dhe ska asgje reale. Aty i vetmi mision qe ka gjithkush qe eshte pjese eshte fama e jo me gjet dashurine.
Mos puno te klani ti ?
 
Ca pjeshk e rond ana me un me anen as emrin sja permend jo me dal se bon si zonje e rond , po ska faj ajo kur gjen debila qe mundohen me e bo per vete , ate vetem ta injorosh dhe ta injorosh gjithmone nr kuptimin qe ta refuzosh per cdo gjo !
Ta ha zemren e bukur une ty, kur tka merzit ana????♥️
 
Po prz 3 her e kam pa them me vete ose une jam demode ose gjonst kan ndrryshu shum shko andi me gjet gru fillo bo reklama e la grune shkoj mas lekut e kupton tiii ca bohet ? po te ken gjona tjera ndore vrasin veten nga ego ?
 
Kshtu si te pa pune qe jemi tash kam nis e ndjeki,,ca te mendoj se sperputhen as nje aty merr njerin perplas mbi tjt ,nje emision koti vetem as gje me shum..
Reklama per te ardh ka shku televizioni shqiptar nuk ka nji emision te hajrit shiko kush luan me pelqen e shof nai here.. prz gjynof vetem rrena edhe gjona te sajume nuk kan pik lezeti politike edhe humor me politiken kaq ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.