Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

E pabesushme! Pasagjer brenda "betonjeres".

molecule

{true ? false}
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,086
PĂ«lqime
11,726
Pikë
113
Location
127.0.0.1
Website
shoqeria.net
Nderkohe ne Indi, Policia ndalon betonjeren dhe zbulon 18 pasagjer brenda saj. 😂

Ndiqni videon per me shume
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,198
PĂ«lqime
16,209
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Po pse i ndaloi, ishin pa bileta?
 

Bjondina2019

Shpresa vdes e fundit...
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 27, 2019
Mesazhe
6,182
PĂ«lqime
6,843
Pikë
113
Nderkohe ne Indi, Policia ndalon betonjeren dhe zbulon 18 pasagjer brenda saj. 😂

Ndiqni videon per me shume
Oh Zot sa gjyhnaf per nje jet me te mir e rrezikojn jeten e tyre zot lutem askund mos te ket varferij ne bot aq me pak Shiptaro foles.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top