Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

Sot festojmë 28 Nëntorin, Diten e Flamurit kombëtar, një datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. .

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

E rëndë në Austri/ Serbi masakron me thikë shqiptaren: Vrava gruan…

Lina

NeTeDy.com 🐾
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
24,511

E rëndë në Austri/ Serbi masakron me thikë shqiptaren: Vrava gruan…​


Download
Një ngjarje tronditëse është shënuar ditën e sotme në Austri. Sipas mediave atje, një 59-vjeçar me origjinë serbe ka vrarë me thikë gruan e tij shqiptare.

Viktima mendohet se ishte rreth të 50-ve.

Serbi e qëlloi gruan nga Shqipëria pas një sherri dhe arma e krimit ishte një thikë kuzhine.
Ndërkohë që një zëdhënëse e policisë tha se ata kanë marrë informacion nga fqinji i çiftit.

“Vrava gruan”, mësohet të ketë thënë serbi teksa ka parë policinë.
Deri më tani nuk dihen arsyet e këtij krimi, ndërsa policia është duke hetuar në këtë drejtim.

(BalkanWeb)
 

Zana

🇦🇱e-Thjeshte🇦🇱
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
16,301
Po mire tani k’to burre e grua …perse I vene k’to titujt per buje ? Acaruese kjo .
 

Jana

I am not a follower, I am a leader.
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Feb 9, 2021
Mesazhe
7,322
Eshte mendimi jem, serbi ka qen dhe dot mbetet armiku jon, qe na ka djeg ka ka vra na ka dhunu e pergjak vendin e popullin tone, e me shku me be burr nje te till qe na ka masakru ja qa te gjen te masakron dhe ty.per vete do vrisja veten e kurrrrrr kurrrr sdo lejoja nje serb per burr, qe tash e mendoj po mvjen me vjell🤮
 

Zana

🇦🇱e-Thjeshte🇦🇱
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
16,301
Dmth I vene k’to titujt per te na acaruar neve? Mos sillni tema te tilla pa lidhje , per disa klikime me shume .. se nuk I interesojne askujt dhe nuk ke as se c’fare te argumentosh.
 

AnXheliNa

never look back ✨
ANETAR ✓
Nt2 IRCD/Staff
Regjistruar më
Jul 15, 2017
Mesazhe
8,795
Eshte mendimi jem, serbi ka qen dhe dot mbetet armiku jon, qe na ka djeg ka ka vra na ka dhunu e pergjak vendin e popullin tone, e me shku me be burr nje te till qe na ka masakru ja qa te gjen te masakron dhe ty.per vete do vrisja veten e kurrrrrr kurrrr sdo lejoja nje serb per burr, qe tash e mendoj po mvjen me vjell🤮
Shume e drejte kjo qe e thua @Jana 😘😘
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja