• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

E rëndë në Greqi, futbollisti gjendet i vdekur dhe me duar të lidhura në makinë, dyshohet për vrasje

Hera

其他我
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Mesazhe
22,376
Vendndodhja
Zài tā de xīnlǐ

E rëndë në Greqi, futbollisti gjendet i vdekur dhe me duar të lidhura në makinë, dyshohet për vrasje​


Fubollisti Grek


Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi. Mediat Helene shkruajnë se futbollisti, Nikos Tsumanis, është gjendur i vdekur brenda makinës së tij.

31-vjeçari është gjendur pa shenja jete, me duart të lidhura dhe me një rrip në qafë nga familja e tij. Policia dyshon se kjo është një vrasje, por ende nuk ka asnjë pistë mbi ngjarjen.

Pasi u raportua i zhdukur nga miqtë e tij, filluan kërkimet intensive për gjetjen e 31-vjeçarit duke zbuluar më pas trupin e tij të pajetë.

Nikos Tsumanis së fundmi ishte pjesë e Apollonit në kampionatin grek ndërsa ka qenë pjesë e të rinjve të Greqisë në vitin 2011


(BalkanWeb)
 
Top