Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

E shkruajtura✍a ka ndjenjë!!

Cdo gje mbetet eshte e shkruara, te thenen e merr era!
Dhe sigurisht qe ka ndjenje, sepse fjalet dalin prej shpirtit kur behet fjale per dashurine.
Edhe pse egoismi dhe krenaria e tepert, i shkaterron disa gjera te nisura bukur, qofte dhe ne te shkruar.
Frederick Nice thote se : komunikimi eshte "sex" i shpirtit.
Mund te flasesh me dike qe eshte me i bukuri botes, por s' te ngjit se s' ka kimi.
Se degjon dot, as e lexon dot.
Dhe mund te flasesh me dike qe edhe me nje pershendetje te ben te fluturosh prej gezimit, sepse e ndjen, kaq e thjeshte.
E njeriu eshte cfare ndjehet!
Kete besoj une!
Ashtu mendoja edhe un për kiminë ?por përzjeriet morën rrug ndryshe!! ✌
 
Erdha sërish unë ?me një temë frymëzuese ? Gjithcka që shkruhet.✍.mund te ndjehet!!? ? Dua të di cmendim keni.. dua të shoh pak reagimet tuaja?..flm qe konsumoni kohën tuaj duke më lexuar...?
Patjeter qe ka ndjenje cdo gje qe shkruajm,personalisht cdo reagim emocional e shpreh vetem me shkrime jo me ze si rrjedhoj cdo ndjenje e shfaq brenda shkronjave,,thjesht un jam pak e veshtire per tu kuptuar pasi qe sa here jam e merzitur shume shfaq me teper humor ne shkrimet e mija ndersa kur jam e qete dhe germat jan shume slow.
Do doja te lexoja shume nga ty por pa kaq shume emoji te lutem ?
 
Ketu cdo mendim, ide, kritike, kompliment, rrespekt, e cdo gjo tjeter i shprehim nepermjet shkronjave.
Cdo gjo qe shkruhet ka ndjenje, ndjenjat qe shprehen ketu sjan vetem ndjenja dashurie ndjenjat jan te ndryshme!
Ndjenje humori, faji, ka shum lloje ndjenjash!
Dhe me germa shpreh ate qe ndjen ne njefare menyre.
 
Une vetem duke shkruar arrij ti shpreh ndjenjat , ngaqe me merret goja dhe me duhet gjysem ore per te thene te dua ?
E them pak a shume keshtu .. te dddddddd......ua. Sa mbaroj une fjalen e zuri tjeri ate ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.