Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

E thotë Bonucci: De Ligt është mbrojtësi më i mirë në botë

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,919
Me finalizimin e transferimit nga Ajax, De Ligt do kërkojë të ndihmojë ‘Bianocerët’ të sjellin në Torino trofeun e Ligës së Kampionëve, pas dominimit tetë-vjeçar në Itali.

Bonucci, 31 vjeç, ishte gjithashtu një nga qendërmbrojtësit më të mirë te ‘Zonja e Vjetër’ dhe beson se De Ligt mund të arrijë në nivelin më të lartë, transmeton lajmi.net.

“Matthijs de Ligt është lojtari më i mirë i ri në botë tani”, tha ai për JTV.

“Ky hap e ndihmon atë të rritet, dhe prej nesh ka pasur një mirëseardhje të ngrohtë. Së bashku me Merih Demiral dhe Daniele Rugani ata janë lojtarë të rinj të rëndësishëm që do të na ndihmojnë të arrijmë çdo qëllim”.

Bonucci u kthye te Juventus për sezonin 2018/19 pas një viti jo të mirë me AC Milan, duke përfunduar në vendin e gjashtë në Serie A e për ta fituar më pas edhe një titull me Juven. /Lajmi.net/


Shkruar nga: Blendi Bugari
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.