Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

EKSPERIENCA JETE!

ÇMENDURIA QE KENI BËRË KUR KENI QENE "TAPE"(I/E DEHUR)...
Kam hup mbi baxhan e makines e kam gerthit fort duuuuuuuuuuuuuuuuua te qaaaaaaaj.
Budallik ne fak fliste pija jo une.?
 
Kam hup mbi baxhan e makines e kam gerthit fort duuuuuuuuuuuuuuuuua te qaaaaaaaj.
Budallik ne fak fliste pija jo une.?
Se mos vetem ti e une kemi pas eksperienca (budalliku)kur kur jemi dehur?edhe kta tjert qe bejn si "nderçem" kan pas te tilla, po u vje turp te trgojn???
 
Se mos vetem ti e une kemi pas eksperienca (budalliku)kur kur jemi dehur?edhe kta tjert qe bejn si "nderçem" kan pas te tilla, po u vje turp te trgojn???
Ne fakt un jam pijedshese por cesht e verteta e teproj shpesh????
Nji rast tjeter ka qen:
Binte shi me gjyma i themi ne...
Ishte muaji Janar koha e ftohte si dreqi,kam dal jasht tu kendu e tu i hek rrobat me radhe???? ama jo te gjitha.
 
Kur u bona tap i her ene qita cicat ne shesh dhe thash kush o burr t qis cicat ti shofim kush i ka mo tmedhoja
Mdoli gjumi se ma futi nruja shpull kelltapau tha cer shef ondrra mer depsez cica grash ene qy atehere spi mo se rri 3 dit me sy t nxi
 
Kur u bona tap i her ene qita cicat ne shesh dhe thash kush o burr t qis cicat ti shofim kush i ka mo tmedhoja
Mdoli gjumi se ma futi nruja shpull kelltapau tha cer shef ondrra mer depsez cica grash ene qy atehere spi mo se rri 3 dit me sy t nxi
Hahaahahahhhahahahhahahahhaaaaah thash se mosss noi gjo tjt
 
Piva I her shum edheeee dola jasht me shan nja 2 persona nxorra rrevolen i vrava edhe vjen policija vrava edhe 3 polic edhe ika ne aroport mora ni avjon peng vrava pilotin rrugs erdha ne belgjik aty me dul pija..mora kamjon erdha per Angli.
 
Piva I her shum edheeee dola jasht me shan nja 2 persona nxorra rrevolen i vrava edhe vjen policija vrava edhe 3 polic edhe ika ne aroport mora ni avjon peng vrava pilotin rrugs erdha ne belgjik aty me dul pija..mora kamjon erdha per Angli.
JE pijshem ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.