Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Eksperiencat e cifteve virtuale .

Peperina

Banned
Regjistruar më
Qer 11, 2021
Mesazhe
19,669
Me ne fund e gjeta kohen te hap kte tem Zogjt e mi .
behet fjale per eksperiencat tuaja kur ishit ( e jeni ) cift javor ( ose me shume ). mund te diskutojme per shembull :

kush ka qen dashuria juaj e pare ?
Po e dyta , treta etj deri tek e fundit ?
kush ka qen me e bukura ? Po me e kota ? ?
si e keni perjetuar ?:p
Kush ju ka fal me shume emocion ?
Po merzi ?
Po te qeshura ?
Po zhgenjime?

Helbete Besoj se kemi shume per te fol se i thon 4 jave ne muaj. ??

Do ju lutesha pa ofendime, me humor , tashuri e mirekuptim te diskutojme se bashku . ?
 
Dej sot asnjeri ska dal qe kisha then auu super jam knaq??ta shoh tash kt jokerin e kam si dja kalojm ☺
 
Mkeni zhgenjy shume ta dini :

Ok po e filloj une .

mbaj mend si sot kur erdha ktu me not dhe pas dy ditesh @ABC me cifton me @centos .
E si u nis u betis si me hy be dhome e se ke iden kush o burri . Me Then te drejten sme preku me dore se Eshte i mirekuptueshem kshu pavaresisht se ben si gje e eger . Me tha do jesh e imja e do jem i joti kur ta ket shkrujt Zoti .


kshu pra te dashur miq ky ngeli dashuria ime e pare Po jo e fundit .

Kshu …derisa erdhi ne jeten time @Jana tashuria ime e perjetshme .

Ekperienca e dyte ishte me Xhiokerin aka @Anonymous i vetmi qe me mire kupton . Bejm shaka , lojra dhe kryesorja Eshte qe eshte i vetmi partner Qe me pranon paket full me @Jana .
dy jave me te ishin mbreselenese e Nashti jemi shok per koke madje dhe gjuajm bashke Nese na jepet rasti .

Nje jave pause se sdoja me kriju konflikte me Jana . Fillova me largu meshkujt sepse kisha nevoj per pak liberta ore .

Pastaj se di Pse u shfaq @Llaqi .
Erdhi me kerku cik fare kosi se helbete si durrsak kishnjam frik mos dilnim gjak e kshu u sigurum e u bem qift.
Premtime e premtime plot kur sa erdhi ceremonija ma drodhi me shkesien.

amo mka djeg fort e sot e kesaj dite sja kom fal sidoqoft po ma knoi kongen ka drite ne fund te tunelit .:p
Me pak fjale vierzh dhe nga ky .

e kshu rrugetimi vazhdon . Njihem me @Gjyshi . I omel sa ska . Vierzh te dy . Epo Thash shyqyr se ngela nder tforumit .
madje me tha do bojm beb . @Luledielli eshte deshmitare .
sa u ciftuam u zhduk .

robi pafat . Sna do kush ne jo . Rafmet per se gjalli @Anonymous .

e kshu qe thoni ju . Nashti kam vendos me ngel shpirt i lire ose me ate Qe do me jet besnik .
Kjo ishte dhe eksperienca îme ne forumi @Netedy. Com

Famnderit .
 
Mkeni zhgenjy shume ta dini :

Ok po e filloj une .

mbaj mend si sot kur erdha ktu me not dhe pas dy ditesh @ABC me cifton me @centos .
E si u nis u betis si me hy be dhome e se ke iden kush o burri . Me Then te drejten sme preku me dore se Eshte i mirekuptueshem kshu pavaresisht se ben si gje e eger . Me tha do jesh e imja e do jem i joti kur ta ket shkrujt Zoti .


kshu pra te dashur miq ky ngeli dashuria ime e pare Po jo e fundit .

Kshu …derisa erdhi ne jeten time @Jana tashuria ime e perjetshme .

Ekperienca e dyte ishte me Xhiokerin aka @Anonymous i vetmi qe me mire kupton . Bejm shaka , lojra dhe kryesorja Eshte qe eshte i vetmi partner Qe me pranon paket full me @Jana .
dy jave me te ishin mbreselenese e Nashti jemi shok per koke madje dhe gjuajm bashke Nese na jepet rasti .

Nje jave pause se sdoja me kriju konflikte me Jana . Fillova me largu meshkujt sepse kisha nevoj per pak liberta ore .

Pastaj se di Pse u shfaq @Llaqi .
Erdhi me kerku cik fare kosi se helbete si durrsak kishnjam frik mos dilnim gjak e kshu u sigurum e u bem qift.
Premtime e premtime plot kur sa erdhi ceremonija ma drodhi me shkesien.

amo mka djeg fort e sot e kesaj dite sja kom fal sidoqoft po ma knoi kongen ka drite ne fund te tunelit .:p
Me pak fjale vierzh dhe nga ky .

e kshu rrugetimi vazhdon . Njihem me @Gjyshi . I omel sa ska . Vierzh te dy . Epo Thash shyqyr se ngela nder tforumit .
madje me tha do bojm beb . @Luledielli eshte deshmitare .
sa u ciftuam u zhduk .

robi pafat . Sna do kush ne jo . Rafmet per se gjalli @Anonymous .

e kshu qe thoni ju . Nashti kam vendos me ngel shpirt i lire ose me ate Qe do me jet besnik .
Kjo ishte dhe eksperienca îme ne forumi @Netedy. Com

Famnderit .
Nuk u lodhe ?
 
Mkeni zhgenjy shume ta dini :

Ok po e filloj une .

mbaj mend si sot kur erdha ktu me not dhe pas dy ditesh @ABC me cifton me @centos .
E si u nis u betis si me hy be dhome e se ke iden kush o burri . Me Then te drejten sme preku me dore se Eshte i mirekuptueshem kshu pavaresisht se ben si gje e eger . Me tha do jesh e imja e do jem i joti kur ta ket shkrujt Zoti .


kshu pra te dashur miq ky ngeli dashuria ime e pare Po jo e fundit .

Kshu …derisa erdhi ne jeten time @Jana tashuria ime e perjetshme .

Ekperienca e dyte ishte me Xhiokerin aka @Anonymous i vetmi qe me mire kupton . Bejm shaka , lojra dhe kryesorja Eshte qe eshte i vetmi partner Qe me pranon paket full me @Jana .
dy jave me te ishin mbreselenese e Nashti jemi shok per koke madje dhe gjuajm bashke Nese na jepet rasti .

Nje jave pause se sdoja me kriju konflikte me Jana . Fillova me largu meshkujt sepse kisha nevoj per pak liberta ore .

Pastaj se di Pse u shfaq @Llaqi .
Erdhi me kerku cik fare kosi se helbete si durrsak kishnjam frik mos dilnim gjak e kshu u sigurum e u bem qift.
Premtime e premtime plot kur sa erdhi ceremonija ma drodhi me shkesien.

amo mka djeg fort e sot e kesaj dite sja kom fal sidoqoft po ma knoi kongen ka drite ne fund te tunelit .:p
Me pak fjale vierzh dhe nga ky .

e kshu rrugetimi vazhdon . Njihem me @Gjyshi . I omel sa ska . Vierzh te dy . Epo Thash shyqyr se ngela nder tforumit .
madje me tha do bojm beb . @Luledielli eshte deshmitare .
sa u ciftuam u zhduk .

robi pafat . Sna do kush ne jo . Rafmet per se gjalli @Anonymous .

e kshu qe thoni ju . Nashti kam vendos me ngel shpirt i lire ose me ate Qe do me jet besnik .
Kjo ishte dhe eksperienca îme ne forumi @Netedy. Com

Famnderit .
hahahahahahahaha tperfundimisht tkom zmrrrr :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.