• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Elegji e vetes

Trendafili

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
41
Mosha
21
Më merrni në askund
më sakatoni gjer në vdekje
më vrisni
se vdekja per te gjallin është
në terrnajë më çoni.
Më groposni
Më varrosni gjer mbi dhe
Por i lirë unë jam
se sot do mbij
do shndris mbi fytyrë të dheut
porsi lule e njomësht shprese
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top