Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Eleminohet Italia nga Botërori, mundet nga Maqedonia e Veriut në minutën e 92

Hera

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
37,594

Eleminohet Italia nga Botërori, mundet nga Maqedonia e Veriut në minutën e 92​

Eleminohet Italia nga kampionati botëror.

Skuadra italiane është mundur në shtëpi nga Maqedonia e Veriut.

Italia nuk merr pjesë në një botëror për herë të dytë radhazi. Goli i fitores për maqedonasit u shënua në minutën e 92 nga Aleksandar Traikoski.

Kjo ndeshje ishte e vlefshme për play-off e kampionatit botëror Katar-2022.
Ky është një dështim shumë i madh për Italinë që vetëm pak mua më parë u shpall kampione e Europës në Angli.


Top Channel
 

Albert

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 18, 2020
Mesazhe
5,634
Shume turp te eleminohesh nga Maqedonia qe ka nje futboll shume modest. Me aq sa ndjekur une futboll, Italianet jane mesuar te shkaktojne "drama" futbollistike(kujto ketu humbjet 2-1 me Korene e Jugut ne 2002, 1-0 me Suedine PlayOff ne 2018n, 4-0 me Spanjen ne finale te Europianit etj). Mançini u tregua shume i dobet ne zgjedhje, duke i besuar Insinjes dhe Imobiles qe kane harruar se si te levizin neper fushe. Italia ka fatin e mire se tani ka nje brez shume "premtues" futbollistesh si: Donaruma, Bastoni, Tonali, Barela, Zaniolo, Locatelli, Pellegrini etj.
 

Inna^

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jun 29, 2021
Mesazhe
1,522
Po ti, c'ke qe "hidhesh perpjete" sikur te zuri miza e kalit?!??
E para se kë zuri miza kalit shifet masi ma preke.....me tag
E dyta .....nëse do vëmendje kërko dit tjetër sot vikend ska ?
 

Albert

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 18, 2020
Mesazhe
5,634
E para se kë zuri miza kalit shifet masi ma preke.....me tag
E dyta .....nëse do vëmendje kërko dit tjetër sot vikend ska ?
Jo te keqen nuk dua vemendje! E para, shumicen e forumit i "njoh",se i bera nja 1 vit e ca ketu.?
E dyta, kerkoj falje qe ju bera TAG "lartmadheria" juaj...?
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja