Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

Sot festojmë 28 Nëntorin, Diten e Flamurit kombëtar, një datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. .

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Elhaid Cufi

Luledielli

S҉U҉N҉F҉L҉O҉W҉E҉R҉
Anetar i Stafit
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Feb 6, 2021
Mesazhe
10,454
Kam nji dashni të madhe për ty,
Por ti këtë nuk ma beson
Edhe pse pres pa asnjë kufi në kohë.

E pres me netë deri vonë
E me ditë dhe me javë
Edhe vetëm për dy fjalë
Sa me m'tregu se si je.

Ose të flasim sado pak,
Të më tregosh si i ke ly flokët,
Të më tregosh për thonjtë.

Të më tregosh a ke udhëtu kund,
Të më tregosh a ke ble naj gja të re
E të më dërgosh nji fotografi
Me lag mallin që më djeg në sy
Se un kënaqem dhe me pak nga ti,
Por ti nuk më beson.

Edhe pse të du pa të pasë
E në heshtje.
E si nji anije për të shpëtu prej këtu deti plot mërzi që kam ra

E s'më kapin durt e askujt,
E si nji dorë e fortë
Me i shkulë këto rranjë mungeset
Që t'i mi ke ngulë në buzëqeshje.

E pse të du me pritje
E me indiferencën tande
E me tan ktë vetmi
Që peshon sa vdekja
E më rrin si cadër mbi kry
Kur kaloj nën hanë
Për me u cmallë me ty.

Kam nji dashni të madhe për ty
Por do e vrasin mosbesimi
Si qindra e mijra dashni të tjera.
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja