• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Emisioni dua te te bej te lumtur dhe Telenovela Turke Kosem

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,267
Likes
5,782
Age
27
#30
Titan do te boj mir prezenca ime po ec de se slodhem duke ta lyp.
??????????
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,267
Likes
5,782
Age
27
#32
Aha sme plq turqit pfffff
????????? tyyyyyyyyyyyyyyy duuuuuuuuuuu