• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PΓ‹RSHΓ‹NDETJE VIZITOR!

    NΓ«se ju shfaqet ky mesazh do tΓ« thotΓ« se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tΓ« shihni pjesΓ«n me tΓ« madhe tΓ« seksioneve dhe diskutimeve tΓ« forumit, por akoma nuk gΓ«zoni tΓ« drejten pΓ«r tΓ« marrΓ« pjesΓ« nΓ« to dhe nΓ« avantazhet e tΓ« qΓ«nurit anΓ«tar i kΓ«tij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qΓ« tΓ« dΓ«rgoni postime dhe mesazhe nΓ« Forumin Netedy.com.

Emisioni dua te te bej te lumtur dhe Telenovela Turke Kosem

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
Princesha Forumit
Mesazhe
1,956
Likes
3,920
Age
27
#21
Ec itu ec TinkerBell thnx qe i shkuan valet ketij
πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
Princesha Forumit
Mesazhe
1,956
Likes
3,920
Age
27
#24
Titan ja e sheh doli nji trim
πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
Princesha Forumit
Mesazhe
1,956
Likes
3,920
Age
27
#26
Tiran un o do te gjuj ty o vdes ske shpetim
πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
Princesha Forumit
Mesazhe
1,956
Likes
3,920
Age
27
#30
Titan do te boj mir prezenca ime po ec de se slodhem duke ta lyp.
πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
Princesha Forumit
Mesazhe
1,956
Likes
3,920
Age
27
#32
Aha sme plq turqit pfffff
πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚ tyyyyyyyyyyyyyyy duuuuuuuuuuu