• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Emrat më të çuditshëm për fëmijë, që ndalohen me ligj!

ANGELIQUE

D e e p 💎
Princesha Forumit
Mesazhe
4,097
Likes
4,254
Location
The Dark side of Heaven
#1
-640-0-5aa18311f2b84.jpg

Nga deshira e madhe per t'i vene femijes nje emer sa me te vecant te mundshem prinder anemban botes kane patur delirimet nga me ekstreme.

Sic nuk kan munguar edhe ata , zero kreativet e mundshem qe duket se e kan patur me kaq pertese gjetjen e nje emri , sa kane shkuar i kane vene femijes nje si 1890387473468 shtetasit e tjere.

Nisur nga kjo m ligji ne shtete te ndryshme eshte detyruar te nderhyje urgjentisht.

-640-0-5aa181c83ea1e.png

Ne France ndalohen kategorikisht emrat:

Mini Cooper
Prince William
Nutella
Strawberry

-640-0-5aa181c90a459.png

Ne Gjermani:

Osama Bin Laden
Matti
Adolf Hitler
Stompie

-640-0-5aa1827e0689a.jpg

Ne Zvicer :

Chanel
Paris
Judas
Schmid
Mercedes

-640-0-5aa181ca07dbf.gif

Ne Meksike:

Batman
Facebook
Hermione
Rambo

-640-0-5aa1820c2cba2.png

Ne Zelanden e Re :

Talula does the hula from Hawaii
Lucifer
Sex fruit
Fat boy
Cinderella Beauty blossom

-640-0-5aa1822d56e80.png

Ne Portugali:

Nirvana
Rihanna
Viking

-640-0-5aa1824bd7ac9.png


Ne Suedi :

Metallica
Superman
Ikea
Brfxxcxxmnpcclllmmnprxvclmnckssqlbb11116

Burimi: Insider
 

bossi

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
78
Likes
1,183
Age
33
Location
vlore...........
#2
View attachment 9417

Nga deshira e madhe per t'i vene femijes nje emer sa me te vecant te mundshem prinder anemban botes kane patur delirimet nga me ekstreme.

Sic nuk kan munguar edhe ata , zero kreativet e mundshem qe duket se e kan patur me kaq pertese gjetjen e nje emri , sa kane shkuar i kane vene femijes nje si 1890387473468 shtetasit e tjere.

Nisur nga kjo m ligji ne shtete te ndryshme eshte detyruar te nderhyje urgjentisht.

View attachment 9418

Ne France ndalohen kategorikisht emrat:

Mini Cooper
Prince William
Nutella
Strawberry

View attachment 9419

Ne Gjermani:

Osama Bin Laden
Matti
Adolf Hitler
Stompie

View attachment 9420

Ne Zvicer :

Chanel
Paris
Judas
Schmid
Mercedes

View attachment 9421

Ne Meksike:

Batman
Facebook
Hermione
Rambo

View attachment 9422

Ne Zelanden e Re :

Talula does the hula from Hawaii
Lucifer
Sex fruit
Fat boy
Cinderella Beauty blossom

View attachment 9423

Ne Portugali:

Nirvana
Rihanna
Viking

View attachment 9424


Ne Suedi :

Metallica
Superman
Ikea
Brfxxcxxmnpcclllmmnprxvclmnckssqlbb11116

Burimi: Insider
po ne shqiperi
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
16,452
Likes
14,543
Age
26
Location
Tiranë
#3
View attachment 9417

Nga deshira e madhe per t'i vene femijes nje emer sa me te vecant te mundshem prinder anemban botes kane patur delirimet nga me ekstreme.

Sic nuk kan munguar edhe ata , zero kreativet e mundshem qe duket se e kan patur me kaq pertese gjetjen e nje emri , sa kane shkuar i kane vene femijes nje si 1890387473468 shtetasit e tjere.

Nisur nga kjo m ligji ne shtete te ndryshme eshte detyruar te nderhyje urgjentisht.

View attachment 9418

Ne France ndalohen kategorikisht emrat:

Mini Cooper
Prince William
Nutella
Strawberry

View attachment 9419

Ne Gjermani:

Osama Bin Laden
Matti
Adolf Hitler
Stompie

View attachment 9420

Ne Zvicer :

Chanel
Paris
Judas
Schmid
Mercedes

View attachment 9421

Ne Meksike:

Batman
Facebook
Hermione
Rambo

View attachment 9422

Ne Zelanden e Re :

Talula does the hula from Hawaii
Lucifer
Sex fruit
Fat boy
Cinderella Beauty blossom

View attachment 9423

Ne Portugali:

Nirvana
Rihanna
Viking

View attachment 9424


Ne Suedi :

Metallica
Superman
Ikea
Brfxxcxxmnpcclllmmnprxvclmnckssqlbb11116

Burimi: Insider
Po ne Shqiperi?
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
6,777
Likes
4,412
Location
Struge
#6
Ankim
Arancata
Avash
Bretk
Berr
Burgim
Ballokume
Car
Cub
Currane
Currele
Careva
Carina
Cbane
Dert
Derman
Dovlet
Durak
Ekran
Eros
Ferman
Federate
Fodulle
Gazep
Gallata
Gabime
Groshe
Gjezap
Hyzmet
Hice
Hafije
Helme
Ironi
Jermsine
Keqan
Keqe
Krajlice
Levere
Meze
Meshire
Mjafte
Mjaftime
Mjaftoni
Mbarime
Mbete
Mbylle
Marrezi
Ndalime
Pikellime
Pafate
Pseerdhe
Rike
Rakita
Spece
Sose
Stenate
Sherre
Shkurte
Shkurtime
Vajtime
Xhenaze
Zehere
 

bossi

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
78
Likes
1,183
Age
33
Location
vlore...........
#7
Ankim
Arancata
Avash
Bretk
Berr
Burgim
Ballokume
Car
Cub
Currane
Currele
Careva
Carina
Cbane
Dert
Derman
Dovlet
Durak
Ekran
Eros
Ferman
Federate
Fodulle
Gazep
Gallata
Gabime
Groshe
Gjezap
Hyzmet
Hice
Hafije
Helme
Ironi
Jermsine
Keqan
Keqe
Krajlice
Levere
Meze
Meshire
Mjafte
Mjaftime
Mjaftoni
Mbarime
Mbete
Mbylle
Marrezi
Ndalime
Pikellime
Pafate
Pseerdhe
Rike
Rakita
Spece
Sose
Stenate
Sherre
Shkurte
Shkurtime
Vajtime
Xhenaze
Zehere
 

Frank

I'm only human, don't put your blame on me!
I Rregjistruar/e
Mesazhe
7,123
Likes
3,612
#11
Ankim
Arancata
Avash
Bretk
Berr
Burgim
Ballokume
Car
Cub
Currane
Currele
Careva
Carina
Cbane
Dert
Derman
Dovlet
Durak
Ekran
Eros
Ferman
Federate
Fodulle
Gazep
Gallata
Gabime
Groshe
Gjezap
Hyzmet
Hice
Hafije
Helme
Ironi
Jermsine
Keqan
Keqe
Krajlice
Levere
Meze
Meshire
Mjafte
Mjaftime
Mjaftoni
Mbarime
Mbete
Mbylle
Marrezi
Ndalime
Pikellime
Pafate
Pseerdhe
Rike
Rakita
Spece
Sose
Stenate
Sherre
Shkurte
Shkurtime
Vajtime
Xhenaze
Zehere
Jasha gjendja civile :p