• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Emrat Shqiptar

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
7,226
Mosha
35
Location
Space
Cilet jane emrat shqiptar me te cuditeshem dhe me te vecante qe keni degjuar ndonjehere?

Shpeti ky ka qene nje emer i padegjuar nga une me pare dhe mu duk i cuditshem.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,990
Location
Tiranë
Kallabak
 
Top