Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Endrra ime eshte..?

Endrra ime shekullore, te kem nje dashnore qorre.
Po jane shtrenjtuar shume vizitat te okulisti dhe syzet firmato. ?
Dreq o pune , e shoh une .. do e braktis shqiperine?
 
Endrra ime shekullore, te kem nje dashnore qorre.
Po jane shtrenjtuar shume vizitat te okulisti dhe syzet firmato. ?
Dreq o pune , e shoh une .. do e braktis shqiperine?
Endrra te tilla pacim e ne te tjrt???
 
  • Kiss
Reactions:
Endrra ime asht te fluturoj,

shpesh here shoh veten teme ne anderr duke fluturu, nje ndjenje e jazhtezakonshme, them naj here pse u zgjova nga gjumi….kte lloj ndjesie nuk ma jep realiteti.

Por, andrra asht si hija e nates, si zjarri i qirit, si shkrepse qe kurre nuk ndezet,

anderr!

une jam anderr ne andrren teme vetem aty jam i plote, kuptimplote, perceptoj pafundesine…gjej veten teme …asht vetem anderr, nje dite do ta takoj …

bote, kur te permbyset te te shikoje brenda ….

ju uroj nje rrotullim te kendshem perqark diellit

kur te lodheni mund te zbrisni ?
??????
 
Te hy ne librin gines per cfare ? AAA nuk e di
 
Endrra ime ishte te behem Polizei..por aksidentalisht u bera mjeke
 
Te shkoj ne thivet
 
Endrra ime....eja te ta them te veshi?
 
Skam endrra, vec ide qe i bej qellime ne formen e endrrave dhe i arrij duke punuar.
 
Te kem nje mik te sinqerte
 
Te shetis gjithe boten ...do ishte mrekulli
 
Nje dore te mbahesha forte dhe te me mbronte sa shume e sa shuuuume i jam lutur Zotit.
Gjithmonë ka qene lutja ime e perditshme.
Por jo më.
Kuptova se jamIMG_20220715_154238.jpg aq e fortë sa nuk me duhej ajo dore per te qene e lumtur?
 
Te kem 2 vajza binake?
 
Te behem zonja e par e te dal kshtu ne shesh tu ua be me dor kejt shoqeve qe bejn si te famshme ,oh sa isha perdhredhur para tyre kuku kuku
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.