Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Era Istrefi hap Botërorin në Rusi, çmenden serbët

Alboy

What????
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nën 26, 2017
Mesazhe
5,377
Lajmi që Era Istrefi do të jetë pjesë e këngës zyrtare të Botërorit në futboll Rusia 2018 është dhënë edhe në mediat serbe.

Gazeta blic e quan kontraverse këngëtaren nga Prishtina duke thënë se ajo ka kënduar gjysmë e zhveshur në objektin e Kishës Ortodokse të Serbisë duke aluaduar në një spot të saj të publikuar vite më parë.

“Ajo synon me anë të paraqitjeve provokative të tërheqë vëmendjen ndërkohë që para 4 vitesh është akuzuar për shkak të spotit kontraves të këngës “E dehun”, në të cilin gjyshmë e zhveshur vazllëzon në tempullin e kishës Krishti Shpëtimtar në Prishtinë.
FIFA do ta prezantojë himnin e Botërorit 2014 më 25 maj.” thuhet në shkrim.

Edhe pse Rusia dhe Serbia vazhdojnë luftën kundër Kosovës dhe shqiptarëve, pjesmarrja e Era Istrefit pikërisht në Rusi do të jetë një shuplakë e nxehtë për ta.

View attachment 15751View attachment 15751
 
Bravo!!
Era eshte talent ne stilin e saj!
Ka nje ze te vecant gjtihashtu.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.