• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Erdha dhe une!

tetka

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
392
Mosha
67
Rastesisht me doli ky link perpara dhe thashe pse mos jem edhe une antare meqe me pelqejne shume forumet!Une jam tetka ,keshte me therrisni per shkak te moshes! Jam nga nje qytet i bukur ,qytet i serenatave dhe i dashurise quhet! Shpresoj se do kalojme mire bashke!
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top