• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Estrada e rradhes ne parlamentin shqipetar.

iMp4Ct

What?
VIP i Forumit
Mesazhe
2,252
Likes
928
#1
Monika Kryemadhi godet me kepuce Edi Ramen.

Mjer ky popull per kta aktore te peshtire.Cdo dite e me shume te mbushet mendja se ne kete vend nuk rrihet e qe ky vend ska per tu bere kurre.

P.S @Alesia e di qe hy perdit e na lexon,ndrrova mendje e du ate 100 kilshen me pashaporte amerikane :p

 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
3,881
Likes
1,837
Location
Struge
#2
Ne vend te asaj 100 kilshes, merr nja 100 kile tritol dhe beji nder atdheut hidhi keta plehra ne ere. :p
 

TinkerBell

MirrorWhatYouAdmire
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,426
Likes
1,170
Age
23
#3
Kur të vje litari tek fyti ...

Imagjino ata që e kanë në shtëpi këtë :p
Histerike në kulm.
 

AMG

SOP STAFF
VIP i Forumit
Mesazhe
247
Likes
231
Location
USA
#4
Turpi i shtetit shqiptar ka qen dhe ngelet pozita, por opozit me idjote se ksaj here skemi per te pa. Nje shembull i flliqur per europianet qe presin nga ne destabilitet dhe reform. Ah mjer ne kush na drejton (pozita) dhe mjer ne kush do te na mbroj (opozita)