Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Europa League

Po duhet njohesh nai menaxher live me lujt, ai tjep faqen edhe fut leket. 99.9% e ktyre qe kane pas lloto kane prap kshu mceftas.
Dy vende qe vija une me pare lloto, nuk I kane me kto qe thua ti. Kapi polica nja 100 veta we kishin kto faqet on line para 7 muajsh, dhe moren frik tjeret.
 
Po luhet Lille VS Milan Tani, live ne RTSH 1 HD, ose shkarkoni aplikacionin rtsh tani per ta pa ne cel.
 
solskjaer.png


Sqarohet Solskjaer para ndeshjes me Romën.
Manchester United ëndërron sërish finalen në Europa League.
Për të arritur atje, “Djajtë e Kuq” do të kenë punë me Romën të enjten, derisa sfida e kthimit do të zhvillohet javën e ardhshme.

Solskjaer, ditë më parë tha se “nuk e njoh Romën”.
Kjo deklaratë bëri bujë në Itali, por ai insiston se është keqkuptuar.
“Roma është një ekip i madh, me një histori të njohur. Akoma i ruaj fanellat e Tottit dhe De Rossit, të firmosura nga ata vetë. Të jem i sinqertë, nuk e kemi ndjekur shumë Romën, por filluam t’i studionim që në momentin kur shorti na vuri përballë tyre në gjysmëfinale. Nuk kam dashur të tregoj mungesë respekti kur u shpreha se nuk e njoh Romën”, deklaron norvegjezi.
Marcus Rashford dhe Eric Bailly, sipas Solskjaer janë gati, por Anthony Martial dhe Phil Jones janë të dëmtuar dhe s’do të jenë të gatshëm për nesër.
“Rashford do të jetë në dispozicion, është rikuperuar dhe i ka lënë pas krahëve problemet fizike”
“Jemi më t pjekur në krahasim me sezonin e kaluar. Mezi po presim që të zbresim në fushë. E ëndërroj fitimin e një trofeu me United. Synojmë të fitojmë Europa League, uroj që ta realizojmë këtë vit”.
 
Ndeshjet e sotme gjysem finale te Europa league.

Parashikimi im eshte nje finale Angleze dhe kjo

Man UTD - Arsenal

Anglezet po dominojne Euopen ne futboll pasi dhe ne champions league ne finale jane Man City - Chelsea

FB_IMG_1620314021912.jpg
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.