Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Eurovizion

Rrelse

Të paktën, në ëndrra të isha e lumtur!
Award
Regjistruar më
Kor 26, 2017
Mesazhe
51,196
Pas tre vitesh mungesë, Shqipëria kualifikohet në natën finale të ‘Eurovizion’
REVISTAWHO.COM08/05/2018, 23:28

DAFDFB63-96D5-4C8F-86D0-6BB49F65FA56-600x578.jpeg



lg.php



Performanca e Eugent Bushpepës mbrëmjen e sotme bëri krenarë gjithë shqiptarët. Europa dëgjoi të këndohej shqip nga zëri potent i një prej këngëtarëve më të mirë shqiptarë.​
Pas tre vitesh mungesë në natën finale, Shqipëria këtë vit ka mundësinë që me këngën ‘Mall’ të prekë emocionet e finales e cila do të mbahet më 12 maj dhe në garë do të jenë 26 shtete.​

Prek finalen e ‘Eurovizion’, hidhet shorti kur do të performojë Eugent Bushpepa
Pas tre vitesh mungesë, Shqipëria kualifikohet në natën finale të ‘Eurovizion’
Urime Shqipëria
 
Shumë e bukur performanca :)
Por mos të shpresojmë për asgjë më shumë përveç finales , që tani jemi më.
 
Kënga është , askush nuk e mohon , prezantimi ishte dinjitoz në të gjitha aspektet
Problemi është se , zakonisht fitojnë këngët komerciale , këngët për plazh si them unë
Për më shumë , që është e parashikuar çdo gjë :)
Flitet që tani , për Qipron .. gjithësesi uroj të paktën të kemi një vënd të '' përshtashëm '' për këngën në radhitje.
 
Bravisimo se ne euro vizion nuk shkohet me kavAll.
 
Kënga është , askush nuk e mohon , prezantimi ishte dinjitoz në të gjitha aspektet
Problemi është se , zakonisht fitojnë këngët komerciale , këngët për plazh si them unë
Për më shumë , që është e parashikuar çdo gjë :)
Flitet që tani , për Qipron .. gjithësesi uroj të paktën të kemi një vënd të '' përshtashëm '' për këngën në radhitje.
Flitet per qipron sepse ti degjon ato qe shohin Views ne youtube.
Edhe greqia kishte shum views, but where is now? ELIMINATED! :)
 
Sinqerisht , as që kam parë në youtube.
Kam lexuar ca gjëra në gazetat online ..por unë bazohem më shumë tek këngët fituese , duket sikur kërkojnë një gjë '' new '' , origjinale dmth , asgjë të zakonshme
E them nga kjo xD

Votimi pastaj .. është një show më vete :D
 
Veshtire te fitoj pasi thuajse gjithmone fitojne kenget ritmike e jo aftesite vokale.Gjithashtu votimi eshte si pune me mik e ne shqipetareve nuk eshte se na duan shume.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.