Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Facebook chat style per integrim ne website.

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,206
Pëlqime
12,236
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
Ne foto eshte DEMO
Per ta integruar ne webin tuaj dhe qe te funksionoje ju duhet te perdorni Server-Side programing Language sic eshte PHP
dhe disa gjera ekstra ne Jquery.
 

Rrelse

Kuksiane
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
24,188
Pëlqime
51,629
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Ki parasysh qe nëse i bën LIKE postimit tim, zoti automatikisht lëshon 1 kile ujë ne afrikë.:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
i like it:p
 

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,206
Pëlqime
12,236
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
Ki parasysh qe nëse i bën LIKE postimit tim, zoti automatikisht lëshon 1 kile ujë ne afrikë.:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
i like it:p
e de dhuro 1 kile uj dhe ti :p
 

mogli

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 24, 2017
Mesazhe
4,565
Pëlqime
5,447
Pikë
113
Beji ti shohim fotot me te medha se na lan syte ?
 

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,206
Pëlqime
12,236
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,206
Pëlqime
12,236
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
Ktu ne forum...fotot e profileve
Po ti luaj keto qe thua ti i bie te modifikohet komplet struktura sepse jan te lidhura njera me tjetren.
Plus eshte bere ne menyren me te mire dhe me te thjesht per tu naviguar ne PC/TEL
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top