• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Facebook chat style per integrim ne website.

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Mesazhe
10,727
Likes
4,916
Age
25
#2
Ki parasysh qe nëse i bën LIKE postimit tim, zoti automatikisht lëshon 1 kile ujë ne afrikë.:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
i like it:p
 

molecule

/dev/null
Administrator/e
Mesazhe
1,699
Likes
1,008
Location
127.0.0.1
#7
Ktu ne forum...fotot e profileve
Po ti luaj keto qe thua ti i bie te modifikohet komplet struktura sepse jan te lidhura njera me tjetren.
Plus eshte bere ne menyren me te mire dhe me te thjesht per tu naviguar ne PC/TEL